Co to są orby – tajemnicze kule na zdjęciach – anioły – duchy – ezoteryka

0

Od czasu narodzin fotografii cyfrowej na naszych zdjęciach pojawiają się białawe okręgi o różnym stopniu nieprzezroczystości. To dziwne zjawisko zwane «orbs» jest obecnie przedmiotem pasjonujących dyskusji na blogach, forach i innych czatach.

  • Ale czym właściwie są te «świetliste kule», które pojawiają się na naszych zdjęciach?
  • Ziarna kurzu lub błędy w pikselach dla jednych, widmowe byty lub trzeciowymiarowe inteligencje dla innych. Co naukowcy mają do powiedzenia na temat tej cyfrowej tajemnicy?

Co to są orby – czy są groźne – czym są

Fizyk Klaus Heinemann, były pracownik naukowy kroniki akaszy NASA, odkrył te dziwne białe kręgi na zdjęciach zrobionych kilka lat temu przez jego żonę. Początkowo Heinemann sądził, że są to problemy związane z kurzem lub pikselacją, Co to są orby czy są groźne ale po dokładnym zbadaniu sprawy jego opinia jest diametralnie inna. Według niego, kule są formą paranormalnej inteligencji i dowodem na to, że świat duchów naprawdę istnieje.

«Dla mnie nie ulega wątpliwości, że orby są jednym z najbardziej znaczących zjawisk, jakie kiedykolwiek zaobserwowała ludzkość, a które dowodzą istnienia ‘innej rzeczywistości'» – wyjaśnia Heinemann.

Aby dowiedzieć się, jak Heinemann doszedł do tego wniosku, należy przeczytać jego książkę «The Orb Project», co to sa orby którą napisał wspólnie z irlandzkim teologiem Micealem Ledwithem. Dwaj eksperci przeanalizowali setki kolorowych zdjęć różnych typów orbów. Wyniki tego fascynującego badania rzucają światło na kształt i właściwości orbów. The Orb Project» przekonuje, że świat rzeczywisty czym są orby czy są groźne jest tylko niewielką częścią znacznie większego wymiaru, a orby należą do rzeczywistości, która wykracza poza czym są orby nasze zwykłe postrzeganie.

Orby – tajemnicze kule na zdjęciach – anioły – duchy – ezoteryka

Jednak najbardziej szalone wyjaśnienie pochodzi od profesora Williama Tillera, przyrodnika z Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii. Przez ostatnie 35 lat Tiller poświęcał się badaniom nad świadomością i materią. Twierdzi ezoteryka Orby tajemnicze kule na zdjęciach anioły duchy  on, że nasze oczy mogą dostrzec tylko 10% rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że nasz wzrok jest skuteczny tylko w ograniczonej części widma elektromagnetycznego. Na przykład nie widzimy fal radiowych, ale wiemy, że istnieją. Aby uwierzyć w zjawiska, których nie możemy zobaczyć gołym okiem, używamy urządzeń naukowych. Od czasu pojawienia się fotografii cyfrowej stało się jasne, że aparaty fotograficzne mogą ujawnić istnienie rzeczy, których nie można dostrzec gołym okiem. Na przykład kule. Orby - tajemnicze kule na zdjęciach - anioły - duchy - ezoteryka

Według wielu anioły duchy orby naukowców obecnych na konferencji w Arizonie orby to «małe kulki» energii plazmy, które mogą być wykryte między innymi przez aparaty cyfrowe. Oprócz okrągłego kształtu, orby mogą również przybierać wygląd ezoteryka Orby tajemnicze kule na zdjęciach małych «wirów». Każdy z orbów ma swoją własną strukturę wewnętrzną. Według Heinemanna, kule są w stanie poruszać się z prędkością ponad 700 km/h.

Orby kolory – lol – na filmach – na filmie – na zdjęciach

Niektórzy naukowcy idą jeszcze dalej i uważają, że orby posiadają pewną formę inteligencji. Jeszcze inni nadają im znaczenie wprost duchowe.

Oczywiście były też głosy bardziej krytyczne. Gary Schwartz, psycholog związany z Uniwersytetem Arizony, oraz Katherine Creath, pracująca w Centrum Nauk Optycznych na tym samym uniwersytecie, Orby kolory lol na filmach ubolewają nad faktem, że orby są łączone z aktywnością paranormalną, podczas gdy często można je wyjaśnić w znacznie bardziej naukowy i rozsądny sposób.

Gary Schwartz, na filmie orby na zdjęciach który jest najbardziej znany ze swoich prac na temat możliwych kontaktów z zaświatami, wraz z Katherine Creath wykonał około 1000 zdjęć pięcioma różnymi aparatami cyfrowymi w warunkach, które – zdaniem specjalistów – sprzyjają pojawianiu się kul. Na ich zdjęciach pojawiło się ponad 200 orbsów, ale Schwartz i Creath wyjaśniają, że w większości przypadków można je wytłumaczyć dobrze znanymi zjawiskami optycznymi, takimi jak odbicie lub dyfrakcja kolory lol orbyna filmach światła (błyskowego). Dlatego właśnie ci dwaj naukowcy proponują, by kwalifikować te objawienia jako (prawdopodobnie) paranormalne, tylko wtedy, gdy nie da się ich wyjaśnić za pomocą naukowych na filmie orby na zdjęciach argumentów.

Orby paranormalne – phasmophobia – poe – rodzaje

Kule były jednak widoczne na zdjęciach wykonanych w środowisku bezpyłowym lub otwartym. Zdjęcia Orby paranormalne phasmophobia wielorybów i delfinów na otwartym morzu wydają się być bardzo popularne wśród orbów, które mają tendencję do pojawiania się wokół waleni.

Orby paranormalne - phasmophobia - poe - rodzaje

Paranormaliści uważają, że orby pojawiają się częściej w «nawiedzonych» miejscach, takich jak cmentarze. W rzeczywistości mogą to być manifestacje dusz zmarłych. Dla innych specjalistów orby nie są bytami pochodzenia ludzkiego. Niektórzy twierdzą nawet, że kule są najprostszą i najbardziej rozpowszechnioną formą ducha phasmophobia poe orby rodzaje pozbawionego ciała. Zwolennicy wyjaśnień paranormalnych nie podzielają tego twierdzenia.

Widze orby w domu – wikipedia – zdjęcia

Wiele osób twierdzi, że orby są wywoływane przez anioły, kosmitów, elfy, wróżki, istoty międzywymiarowe, byty z przyszłości lub niewidzialne istoty. A ponieważ nauka nie jest w stanie wyjaśnić wszystkiego, Widze orby w domu wikipedia należy stwierdzić, że nie zawsze da się racjonalnie wytłumaczyć pojawianie się orbs.

Co to są orby? Jasne lub półprzezroczyste kule, które są zawieszone nad ziemią i mogą poruszać się w powietrzu. Często pojawiają się na zdjęciach robionych w nocy, z użyciem lampy błyskowej. Dla wielu osób jest to efekt sztuczny, wynikający z odbicia i rozproszenia światła od drobnych elementów zawieszonych zdjęcia orby w domu wikipedia w powietrzu (kurz, pyłki, owady itp.).

Pająk złotej orby – path of exile – świetlne

Ale dla innych orby to UFO lub przejaw zjawisk paranormalnych, pochodzących z innego świata niż nasz. Dla Frédérica Baudouina orby są czystą energią: «Duchy, dusze, które manifestują się w ten Pająk złotej orby path of exile sposób» – mówi ten pochodzący z Cognac (obecnie mieszkający w Limoges) muzyk jazzowy i perkusyjny, który grał w Musiques métisses w Angoulême, inicjator grupy Don Diego, na początku lat 2000 z Zaziem, regularny Pająk złotej orby path of exile świetlne  wykładowca konserwatorium Gabriela-Fauré w Angoulême.

Zainteresowanie orbami rozpoczęło się w 2009 roku, gdy pojawiły się one na jednym z jego zdjęć. «Zrobiłem zdjęcie późnym popołudniem, o zachodzie słońca, i kiedy na nie spojrzałem, zobaczyłem te kule. Opowiedziałem orby path of exile świetlne o nich kilku znajomym, padł pomysł, aby na obiektywie pojawiły się plamki, ale tak się nie stało».

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí