zaklęcia miłosne na konkretną osobę – czar – biała magia – czarna magia – jak rzucić urok – modlitwa

0

Uroki miłości uważane są za jedne z najpotężniejszych rytuałów magicznych, ponieważ wychodzą z najgłębszego i najbardziej intymnego pragnienia człowieka. Jest wiele kobiet, które zwracają się do czarownic, aby oczarować ich obrazkami. Powinieneś wiedzieć, że nie zależy to w dużej mierze od «profesjonalnej wiedźmy» przed tobą, którą musisz zapłacić, ale od zaklęcia, które rzuca. Wiele zaklęć, niezależnie od tego, czy są miłością, czy nie, nie działa natychmiast.

Potrzeba trochę czasu, zanim zobaczysz wyniki biała magia zaklęcia miłosne. Takie były sytuacje, kiedy dopiero rok po odprawieniu rytuału zadziałało. Proponujemy Ci kilka uroków, które wywarły wpływ na innych ludzi i które również możesz wypróbować.Urok miłości z obrazem jest bardzo prosty i potężny i pomoże na zawsze połączyć dwoje ludzi. Zdjęcie do czar miłosny musi być aktualne, a mężczyzna musi być na nim sam i najlepiej pojawiać się od stóp do głów.

zaklęcia miłosne na konkretną osobę – biała magia – czarna magia – czary

Jeśli po rytuale czarna magia zaklecia na milosc poczujesz pustkę w środku, to wszystko poszło dobrze i zaklęcie miłosne zostało wykonane poprawnie, ponieważ każde magiczne działanie wymaga dużej mocy. Później sprawdź chińskie ciasteczko z z wróżbą. A co powinieneś zrobić w czary miłosne oraz co zrobić, jak rzucić urok na faceta?

Trzymasz w dłoniach jego obraz i zapalasz świecę kościelną . Następnie owiń świeczkę wokół zdjęcia i powiedz: „Tęsknię (imię), moim chłopakiem (imię), nawet jeśli nie tęsknisz za mną tak bardzo. Każdego dnia (jego imię) powinien myśleć o mnie, a jego miłość powinna spływać do mnie jak miód. Niech tak będzie! Amen».

Po trzykrotnym wypowiedzeniu tych słów, zrób zdjęcie i spal je przy świecach. Następnie prochy muszą zostać rozrzucone na wietrze.

zaklęcia miłosne na konkretną osobę - biała magia - czarna magia - czary

Zawieszki miłosne z igłą i zdjęciem. Urok miłości z igłą i zdjęciem sprawia, że ​​masz jak najświeższe jego zdjęcie i powinno być tylko z nim, bez nikogo obok niego. Potrzebujesz jeszcze trzech świec zakupionych w kościele w czwartek, agrafki i pudełka zapałek. Bardzo ważne jest, aby z pudełka zapałek nie pobierano żadnych zapałek, bo kiedy zaczyna działać urok miłosny? Kiedy zrobi się to dobrze.

zaklęcia miłosne na konkretną osobę – silne zaklecie – jak rzucić urok na faceta?

Najlepszy czas na zrobienie tego miłosnego zaklęcia to wtorek, między 12.00 a 14.00.

Na stole, na którym nie ma nic innego, połóż zdjęcie osoby, którą urzekasz, a przed zdjęciem umieść trzy zapalone świece. Środkową świecę należy przekłuć w środku igłą. Musisz poczekać, aż płomień dotrze do tej części świecy, w której wbiłeś igłę. W tym momencie musisz powiedzieć następujące słowa: „Wpadłeś w święty ogień (imię)! Napełnij moją duszę swoją miłością. Aby kochanek (imię) owinął mnie swoją miłością. Tylko (imię) pokocha mnie i zapomni o wszystkich innych. Niech tak będzie!»

Musisz pamiętać, że modlitwa o odzyskanie ukochanej osoby jest dobra, ale musisz nauczyć się tekstu, ponieważ jego wymowa nie musi być przerywana. Jeśli nie jesteś w stanie wymówić poprawnego tekstu, będziesz musiał poczekać co najmniej miesiąc. Po udanej ceremonii obraz musi zostać ukryty tam, gdzie nikt go nie znajdzie.

Kiedy ukochana osoba jest z dala od Ciebie lub nie szukała Cię przez jakiś czas, na pewno chcesz się z nią skontaktować to najsilniejsze zaklęcia miłosne jest dla Ciebie. Ponieważ nie dzieje się tak z różnych powodów, możesz użyć zaklęć miłosnych, aby do ciebie zadzwonić. Trzeba mieć na uwadze, że takie zaklęcia są niezwykle potężne, bo wychodzą z serca i nie warto bawić się takimi rytuałami.

zaklęcia miłosne na konkretną osobę – modlitwa o odzyskanie ukochanej osoby – najsilniejszy urok miłosny

Dlatego powinieneś używać najsilniejszy urok miłosny, takich zaklęć tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz usłyszeć ich głos i poprawnie przeliterować wiadomości zaklęć, ponieważ ich skuteczność zależy tylko od Ciebie.

Zaklęcia, rytuał miłosny na daną osobę, które Cię wzywają: „Zadzwoń” przed lustrem. Jednym z najpotężniejszych zaklęć miłosnych , aby do ciebie zadzwonić, jest usiąść przed lustrem i wyobrazić sobie ukochaną osobę z telefonem w dłoni i jak myśli o tobie.

Po prostu musisz być bardziej wyrozumiały, jeśli chodzi o pomoc jaką udzielasz innym ludziom. Stojąc przed lustrem i wyobrażając sobie, jak to brzmi, musisz poprawnie przeliterować następujące zaklęcie:

«Moja droga, (imię), dlaczego nie zadzwonisz do mnie i nie chcesz ze mną rozmawiać? Jestem piękna i ceniona przez wszystkich, a dla Ciebie jestem Twoją dziewczyną. Weź telefon i zadzwoń do mnie! Mój ciepły głos nie może się doczekać, aby cię usłyszeć i odpowiedzieć. Twoje serce poczuje szczęście, gdy usłyszysz mój głos. Amen!»

zaklęcia miłosne na konkretną osobę - modlitwa o odzyskanie ukochanej osoby - najsilniejszy urok miłosny

zaklęcia miłosne na konkretną osobę – spętanie miłosne – jak zrobić samemu – przepis

Aby nazwać to zaklęcie miłosne, rytuał miłosny na konkretną osobę, nie trzeba wypowiadać tych słów na głos, ponieważ przesłanie musi pochodzić z serca, a twoja energia przekaże twoje pragnienie osobie, którą kochasz. Jak sprawić, żeby do ciebie zadzwonił, kiedy widział cię tylko raz, jak zrobić rytuał na miłość konkretnej osoby?

Jeśli osoba, do której chcesz zadzwonić, nie jest twoim mężem lub chłopakiem, ale mężczyzną, którego widziałeś tylko raz, ale kochasz go i chcesz nawiązać z nim związek, możesz zadzwonić do następnego. Do tego potrzebne są 3 świece święte, kupione w kościele. Gdy zostaniesz sam w pokoju, zapal trzy świece i ustaw telefon tak, aby z trzema świecami uformował się znak krzyża.

Kiedy wyobrażasz sobie silne zaklecie milosne, że mężczyzna podnosi słuchawkę i dzwoni do ciebie, wypowiada na głos następujące zaklęcie, 9 razy:

«Moja droga (imię), widziałeś mnie raz i polubiłeś mnie. Dlaczego milczysz i nie szukasz mnie? Zdobądź telefon szybciej i zadzwoń do mnie! Twoja dusza (imię) będzie wibrować na dźwięk mojego głosu i zrozumiesz, że jestem twoją bratnią duszą!”

W chwili, gdy rzucasz to spętanie miłosne jak zrobić samemu a jak spętanie miłosne przepis, musisz zawsze myśleć o człowieku, który chce do ciebie zadzwonić. Po prostu musisz być bardziej wyrozumiały, jeśli chodzi o pomoc, jaką udzielasz innym ludziom. Z pewnością w krótkim czasie twoja bratnia dusza zadzwoni do ciebie i będzie chciała cię natychmiast zobaczyć urok miłosny, jak rzucić to i to zrobić? Na pewno zaklęcie na miłość Ci pomoże, tylko uwierz w to! Takie zaklęcie na przywołanie miłości jest idealnym rozwiązaniem do tego warto użyć też zaklęcie miłosne kochaj mnie.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí