wampir energetyczny – co to wampiryzm – blog o wampirach – test – atak energetyczny na serce

0

Dorosłe życie nie jest tak piękne jak dzieciństwo. Oczywiste jest, że dzień dobry, codzienne życie dorosłych jest przeładowane relacjami międzyludzkimi i wieloma obowiązkami, w których trzeba dbać o siebie. Aby przetrwać, potrzebujesz dużo energii psychicznej i psychicznej (emocjonalnej).

Jesteśmy istotami opartymi na energii, także ta zimna istota. Życie to energia, projektowana i odbierana na różne sposoby. Więc co może być gorszego niż ktoś, kto przychodzi i wysysa energię z twojego życia? Co gorsza, słowa, które potrafię przeliterować, często błędnie wpisuję.

W tym artykule dowiesz się co to wampiryzm, kim są wampiry energetyczne w Twoim życiu i podpowiem Ci czy istnieją wampiry oraz jak wyjść ze statusu ofiary i przejąć wodze swojej energii: szczęścia, zdrowia i witalności i zloto wampirow. Dowiedz się czy jestem wampirem energetycznym test.

wampir energetyczny – atak energetyczny na serce – blog o wampirach

Czym są wampiry energetyczne? Czy jesteś ich ofiarą? Jeśli miałeś randkę z osobą, po której zmęczyłeś się, nie żył, lub dopuściłeś się czegoś, co nie jest nawet twoją winą, to znaczy, że padłeś ofiarą wampira energetycznego seksualnego.

Wampiry energetyczne energia vámpír to ci ludzie wokół ciebie (koledzy, sąsiedzi, a może nawet przyjaciele), którzy wysysają z ciebie całe życie/energię, sprawiając, że czujesz się jak gówno, bez energii, a nawet przygnębiony. Osoby, które na co dzień żyją na niskim poziomie energii, podświadomie próbują się naładować, pozyskując energię od innych ludzi.

wampir energetyczny - atak energetyczny na serce - blog o wampirachCo to wampiryzm? Chodzi o to, że wampir energetyczny niekoniecznie jest świadomy tego, co robi i może być emocjonalnie niestabilny i nie robić czegoś z premedytacją i tego jakie ma cechy (chociaż istnieje również ten rodzaj wampira energetycznego).

Jak radzić sobie z wampirami energetycznymi? Są to najczęstsze strategie z bloga o wampirach, które należy zastosować w praktyce. Radziła sobie z tym medycyna szamańska i plemiona amazonii.

Narcyz działa także jako wampir energetyczny na odległość. Wszystko sprowadza się do niego. Brakuje mu empatii, jest dla siebie ważny i zawsze szuka podziwu. Jeśli nie zachowujesz się jak osoba narcystyczna, ukarze cię swoim obojętnym, zdystansowanym nastawieniem. Aby Cię chronić, potrzebne są realistyczne oczekiwania. Nie myśl, że narcyz jest osobą empatyczną i chętną do ofiarowania miłości. Nie potwierdzaj najwyższych uczuć, jakie ma do siebie, a aby komunikacja była skuteczna, jedynym rozwiązaniem jest powiedzenie mu, co będzie na jego korzyść.

wampir energetyczny – co to wampiryzm – czy istnieją wampiry?

Ofiara atak energetyczny na serce. Świat wydaje się być temu przeciwny lub powód jego nieszczęścia. Skargi i historie ludzi, którzy zawsze uważają się za ofiarę, mogą w pewnym momencie cię przytłoczyć. Ustal jednak pewne, ale stanowcze granice, bez względu na to, czy jest to ktoś bliski, czy znajomy. Pomóc może nawet mowa ciała. Na przykład skrzyżowanie ramion i unikanie kontaktu wzrokowego może przyczynić się do zastosowania tych zdrowych granic.

Zaborczy. Tego typu ludzie obsesyjnie próbują cię kontrolować i dyktować, jak powinieneś być i się czuć. Mają opinię na temat wszystkiego i wszystkiego. Zdania często zaczynają się od „Czy wiesz, czego potrzebujesz?” a następnie kontynuuje odpowiadanie. Zaczynasz czuć się zdominowany i przez większość czasu, aby się chronić, nie próbuj kontrolować zaborczy. Przyjmij pewną siebie postawę i ustal twarde granice. Posiadacze zawsze szukają słabego ogniwa, aby to kontrolować wraz z stoicki spokój definicja.

wampir energetyczny - co to wampiryzm - czy istnieją wampiry?

Jak poznać wampira energetycznego? Tak naprawdę nie interesują go twoje uczucia ani opinie, ale tylko sam. Czasami może zbliżyć się do ciebie fizycznie tak, że praktycznie może na ciebie oddychać. Cofnij się o krok i poznaj jakie są rodzaje wampirów, ale będzie jeszcze bliżej. Mówca nie będzie reagował na Twoje niewerbalne gesty, więc najlepiej przerwać rozmowę i grzecznie powiedzieć, dlaczego to zrobiłeś: musisz iść na ważne spotkanie, zadzwonić i tak dalej, tak działają wampiry emocjonalne.

wampir energetyczny – czy jestem wampirem – czy jesteś wampirem – test

«Królowa dramatu» energia vámpír. Ta osoba zawsze będzie przesadzać we wszystkich sytuacjach w swoim życiu i nie ma sposoby na wampira energetycznego. Nie interesują ją nawet obowiązki, uczucia innych, ale po prostu widzi tylko siebie. Ustaw twarde granice, jeśli chodzi o „królową dramatu” i wyjaśnij jej, że rozumiesz, przez co przechodzi. ale jednocześnie ma pewne zadania do wykonania i obiecuje spełnić.

wampir energetyczny - czy jestem wampirem - czy jesteś wampirem - test

Definicja tych z rodzaje wampirów to „wyższość”. Chcą wyższości nad swoimi ofiarami, aby mieć kontrolę i dominować nad tymi, którzy nimi manipulują. Często dominujący wampir energetyczny jest niepewny siebie, boi się zranienia, sprzeciwu, poważnego potraktowania lub deptania przez innych, więc próbuje stworzyć emocjonalną traumę dla innych, dominując i próbując przejąć kontrolę nad ich życiem.

Ten typ energicznego wampira uwielbia ranić innych ludzi, ujawniając im ich niepewność i poczucie własnej wartości, sprawiając, że czują się jak nic. Zasadniczo te energiczne wampiry, które szydzą z innych, zachowują się ze swoimi ofiarami tak, jak zachowują się wobec siebie.

Gdyby był Oscar dla „Wampira energetycznego aktora roku”, byliby zdecydowanie zwycięzcami, ale jak przestać być wampirem energetycznym? Czy da się, jak stać się wampirem? Z pewnością zdobędą nagrodę dla najlepszego aktora. Jak sama nazwa wskazuje, wampiry melodramatyczne odczuwają potrzebę tworzenia dramatu, zwłaszcza wypełnienia pustki w ich nieszczęśliwym życiu.

wampir energetyczny – jak poznać – jak się chronić

Wampir zawiści jest najgroźniejszym ze wszystkich wampirów energetycznych. To dlatego, że robi wszystko celowo. Jest tym kolegą/przyjacielem, który zawsze cieszy się z twoich niepowodzeń i jest zawsze zrzędliwy i zdenerwowany, jeśli odniesiesz sukces w czymś osobistym lub zawodowym.

  • Są praktycznie nieudacznikami, którzy nic w życiu nie osiągnęli, ale zgromadzili tyle nienawiści, że chcą zniszczyć wszystko wokół siebie, jak żyć z wampirem energetycznym?
  • Są ciągle nieszczęśliwi i starają się, aby ich przyjaciele lub koledzy znaleźli się w takiej samej sytuacji.

Tak więc, jak chronić się przed wampirem energetycznym? Wolna wola jest po twojej stronie. Ty decydujesz, ile czasu poświęcasz swojemu życiu energetycznemu wampirowi i decydujesz, gdzie wyznaczasz granice oraz muzyka oczyszczająca aurę może ci pomoże tym. Jeśli nie ustalisz właściwie swoich granic, pod koniec dnia będziesz w niekorzystnej sytuacji, pozwalając innym wyssać z ciebie życie. Jednak czy są i jakie są objawy podczepu energetycznego? Poszukaj w artykułach.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí