Telekineza – czy da się nauczyć – co to – czy istnieje – nauka krok po kroku

0

Telekineza – pirokineza – psychokineza – rodzaje kinezy

Telekineza to zdolność poruszania rzeczami za pomocą umysłu . Oznacza to, że tylko „patrząc” lub „trzymając rękę w górze” możesz sprawić, by obiekt latał. Oczywiście powinieneś także mieć pomoc swojego umysłu. Wszyscy ludzie mogą praktykować lub uczyć się telekinezy. Ale nauczenie się tego zajmuje dużo czasu. Powinieneś ćwiczyć co najmniej dziesięć minut dziennie i nie za długo, bo wtedy możesz stracić siły i energię.

Oto ćwiczenie, które możesz wypróbować: Powinieneś zacząć ćwiczyć z lekkim przedmiotem, który możesz nosić w dłoniach. Dobrym przykładem jest używanie ołówka.
Siadasz wygodnie i umieszczasz długopis na stole lub w miejscu, w którym teraz jesteś. Siedzisz całkowicie nieruchomo i koncentrujesz się na piórze. Wewnątrz widać, jak długopis unosi się, jak unosi się w powietrzu. Możesz także wyobrazić sobie fioletowy strumień mocy wypływający z twojego czoła i chwytający pióro, które unosi się w górę. Trudno to wyjaśnić, ale mam nadzieję, że rozumiesz.

Telekineza – co to – czy da się nauczyć ?

Możesz też zamknąć oczy i przekonać się, jak chwytasz pióro i nim poruszasz. Innym sposobem jest trzymanie ręki około dm nad piórem. Koncentrujesz się głęboko i próbujesz stać się „jednością z piórem”. Próbuję wyciągnąć pióro z ręki. Kluczem do wszystkiego, co działa , jest medytacja. Z którą problem może mieć wampir energetyczny. Podczas tego musisz czuć się w pełni skoncentrowany i spokojny. Trzeba też bardzo długo ćwiczyć i robić wszystko dobrze. Pamiętaj, że uczenie się każdego zajmuje inny czas, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

Telekineza co to jest, możliwa czy niemożliwa ona jest? czy da się nauczyć telekinezy? Teraz przyjrzymy się bliżej telekinezie (pochodzącej z greckiego tele, zdalne i kinesi, ruch), która w rzeczywistości jest podkategorią należącą do głównej grupy „Psychokineza” (która obejmuje również na przykład lewitację).

Telekineza - co to - czy da się nauczyć ?

W każdym razie termin telekineza jest używany do wyjaśnienia, w jaki sposób można wpływać na materię fizyczną za pomocą myśli, zarówno z perspektywy makro, jak i mikro. Przez makro rozumie się wpływ widzialnej materii stojącej, przez mikro rozumie się wpływ m.in. losowe generatory lub rzut kostką.

Dużo ludzi zastanawia się czy telekineza istnieje. Zobaczmy na atomy i cząsteczki. Sama telekinezyna może być następnie podzielona na kilka podgrup. Pyrokinesia (z greckiego piro, ogień). Pirokineza odnosi się do wpływu naturalnej wibracji atomowej, która istnieje, aby zmienić temperaturę materii. Aerokinezja (z greckiego aero, air). Aerokinezja służy do wyjaśnienia efektu ruchów cząsteczek powietrza. Hydrokinesia (z greckiego hydro, woda). Hydrokinezja służy do wyjaśnienia wpływu ruchów cząsteczek wody.

Telekineza – czy istnieje – jak nauczyć się w kilka minut ?

Słowo telekineza pochodzi od greckiego τήλε oznaczającego daleko i κίνησις oznaczającego ruch. Telekineza jest przez niektórych rzekomym zjawiskiem parapsychologicznym, które oznacza, że ​​człowiek może m.in. poruszyć przedmiot tylko na podstawie własnej woli i myśli. Od początku prawdopodobnie sądzono, że telekineza oznacza, że ​​to duchy i/lub duchy poruszają różnego rodzaju przedmiotami z różnych powodów. Sama parapsychologia bada różne zjawiska paranormalne, takie jak to, jak świadomość może przetrwać nawet po śmierci.

Czy telekineza istnieje? Telekineza wyjaśnia, lub ma tendencję do próbowania, w jaki sposób jednostka może wpływać na materię swoimi własnymi myślami. Dotyczy to zarówno materii widocznej i nieruchomej, jak i np. tego, jak wpłynąć na wynik rzutu kostką. Czasami odległości, na jakie osoba porusza przedmiot, mogą być bardzo duże. Niektórzy twierdzą też, że dzięki zdolnościom telekinetycznym można latać, tworzyć telekinetyczne tarcze, które służą do ochrony siebie i innych oraz oddziaływać na materię na bardzo małym poziomie, mianowicie na poziomie molekularnym.

Telekineza - nauka krok po kroku - nina kułagina

Często mówi się, że telekineza jest podgrupą psychokinezy, podczas gdy niektórzy twierdzą, że to to samo. Niektórzy zastanawiają się jak nauczyć się telekinezy w kilka minut a inne podgrupy obejmują pirokinezję, która może powodować zmianę temperatury materii, i hydrokinezję, która pozwala osobie wpływać na ruchy cząsteczek wody.

Telekineza – nauka krok po kroku – nina kułagina

Termin telekineza powstał już pod koniec XIX wieku, dzięki wprowadzeniu rosyjskiego fizyka Aleksandra N. Aksakofa. Termin psychokineza pojawił się około 24 lata później, a mianowicie w 1914 roku przez amerykańskiego autora Henry’ego Holta, gdzie opisał to w swojej książce On the Cosmic Relations. Wtedy też parapsycholog JB Rhine zaczął używać tego terminu w latach 30. XX wieku w związku z różnego rodzaju eksperymentami.

Ludzie ze zdolnościami telekinetycznymi? Być może najbardziej znaną osobą, która twierdzi, że ma zdolność telekinetyczną, jest izraelski mag Uri Geller. Geller robił różnego rodzaju występy, gdzie m.in. wygina łyżki siłą myśli. Wcześniej twierdził, że te zdolności są paranormalne i są czymś, co otrzymał od kosmitów. W latach 70. naukowcy zbadali zdolności i doszli do wniosku, że działania Gellera mogą wykazać kontynuację w dalszych badaniach. W ten sposób ukuto również termin efekt Gellera, co oznacza rodzaj zdolności, o których naukowcy myśleli, że w nim istniały.

Inną osobą, o której zarzuca się, że ma zdolność telekinetyczną, jest Rosjanka Nina Kułagina. Podobno miała zdolności umysłowe, które były czymś niezwykłym, ponieważ potrafiła poruszać różnymi rodzajami przedmiotów za pomocą własnych myśli. Musi to być udokumentowane w starych sowieckich filmach. Ludzie zastanawiają się jak to zrobić i szukają w sieci takie hasła jak nauka telekinezy krok po kroku.

Telekineza – pirokineza – psychokineza – rodzaje kinezy

Telekineza - pirokineza - psychokineza - rodzaje kinezy

Telekineza ma zarówno zwolenników, jak i sceptyków. Są też różne rodzaje kinezy. Na przykład twierdzi się, że Geller jest iluzjonistą i nie ma zdolności telekinetycznych a wszystko próbuje zrobić sila umyslu. Na przykład na Uniwersytecie Princeton było laboratorium, które przeprowadzało eksperymenty z telekinezą. Jednak czy wiesz telekineza jak zacząć? Celem była próba udowodnienia, że ​​to istnieje, ty też spróbuj. Niezależnie od tego, czy udało im się to udowodnić, czy nie, opinie są podzielone.

Rzekome zdolności Kułaginy mają zarówno zwolenników, jak i sceptyków.

Telekineza ćwiczenia w kulturze popularnej. Telekineza jest powszechna w kulturze popularnej, zwłaszcza w gatunku science fiction. W tym gatunku często zdarza się, że obcy lub superbohaterowie zdobywają te umiejętności. Aby wymienić kilka przykładów, superbohater Sylar, Jedenastka z serialu Stranger Things, Rycerze Jedi w Gwiezdnych Wojnach i Neutriny w Żółwiach w latach 80. mają zdolności kinetyczne. Jeśli chodzi o hasło telekineza skutki uboczne, to tutaj należy wiedzieć iż nie ma żadnych.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí