świecowanie uszu jak zrobić – co to jest – co daje – koncha – jak często – przeciwwskazania

0

Terapeutyczne świece do uszu są promowane jako łatwy w użyciu środek w domu, idealny na zatkane uszy lub bóle głowy. Ale zadałeś sobie pytanie – czy naprawdę działają i czy możemy ich używać bez narażania się na niebezpieczeństwo? co daje świecowanie uszu?

Są szanse, że jeśli kiedykolwiek miałeś nagromadzenie woskowiny, wiesz, jak bolesne i denerwujące może to być. Wiele osób ucieka się do środków zaradczych, takich jak krople do uszu, niechciane pałeczki lub te terapeutyczne świece do uszu, cokolwiek, aby pozbyć się woskowiny spowodowanej woskowiną, ale niektóre z dostępnych środków nie są najlepszym rozwiązaniem terapeutycznym.

świecowanie uszu jak zrobić – co daje – co to jest – koncha

W szczególności świece do uszu są często promowane jako kompletne rozwiązanie do leczenia nagromadzenia woskowiny, ale czy są skuteczne i bezpieczne w użyciu – jak wielu sądzi? co daje świecowanie uszu? Czym są świece do uszu? Świece do uszu są dokładnie takie, jak sugeruje nazwa: świece wkładane do ucha. Dowiedz się co to jest koncha.

Mają długość do 30 cm, jeden koniec wkłada się do ucha, a drugi jest podświetlony. Gdy świeca się pali, ma wydobywać wosk, który blokuje ucho. Wielu praktyków twierdzi, że świece do uszu mogą leczyć bóle głowy, blokady, szumy uszne, a nawet stany takie jak grypa.

Co to jest koncha? konchy co to? I czy kolory świec mają tutaj znaczenie? Świece uszne są sprzedawane jako kompletne leczenie wielu problemów i mówi się, że efekt ssania wytwarzany przez świecę usunie woskowinę z ucha. W rzeczywistości wielu praktykujących otwiera świecę po zabiegu, chcąc pokazać pozostałe przypuszczenia, które twierdzą, że pochodzą z woskowiny.

świecowanie uszu jak zrobić - co daje - co to jest - koncha

Praktycy twierdzą, że ucho jest jak otwarte przejście, a te specjalne świece mogą oczyścić te przejścia, pozostawiając ucho bardzo czyste.

świecowanie uszu jak zrobić – świece – jak zrobić?

Ale świece do uszu to niezwykle prosta koncepcja, co sprawia, że ​​stwierdzenie to jest bardzo oburzające – jak zrobić świece do świecowania uszu? Kiedy przejdziesz przez tę formę terapii, zostaniesz poinstruowany, aby położyć się na boku, a świeca zostanie umieszczona w twoim uchu. Ucho i twarz zostaną zakryte, aby zapobiec ewentualnym poparzeniom spowodowanym stopieniem wosku. Po tych krokach terapeuta zapali świecę i pozwoli jej się palić przez 15 minut. Cały czas uważa się, że konchy do uszu usunie zanieczyszczenia z ucha.

Proces jest następnie powtarzany na drugim uchu.

Prawda o terapeutycznych świecach do uszu, więc dowiedz się o tym jak zrobić świece do uszu. W najlepszym razie możemy powiedzieć, że świece do uszu są nieefektywne i bezużyteczne. Ale żeby podkreślić najgorsze, musimy powiedzieć, że mogą prowadzić do utraty słuchu. Zobaczmy, jaka jest rzeczywistość twoich uszu w porównaniu z twierdzeniami praktyki, aby ustalić, dlaczego używanie konhowanie uszu nigdy nie jest dobrym pomysłem.

świecowanie uszu jak zrobić - świece - jak zrobić?Lecznicze świece do uszu z ekstraktem z woskowiny, zobacz jak zrobić świecowanie uszu. Wosk do uszu ma lepką i gęstą konsystencję. Przykleja się do wnętrza ucha i stopniowo wysycha w miarę przemieszczania się w kierunku wejścia do kanału słuchowego. Z czasem ruchy żuchwy będą próbowały przesunąć wosk na zewnątrz. Stamtąd można go przetrzeć wilgotnym ręcznikiem w czym pomoże konchowanie uszu.

Jakie świece do uszu? Świece do uszu nie wywołują efektu ssania, dlatego to stwierdzenie jest fałszywe. Nawet gdyby miał produkować, musiałby to zrobić z niezwykłą mocą, aby wydobyć wosk z uszu, a ta niezbędna siła naraziłaby błonę bębenkową na wielkie niebezpieczeństwo.

świecowanie uszu jak zrobić – zestaw – jak często?

Świece do uszu oczyszczają moje fragmenty. Bębny uszne blokują drogę ucha wewnętrznego od świata zewnętrznego. Nie ma możliwości, aby świece wyciekały z tych obszarów, ponieważ są to obszary zamknięte. Jeśli te obszary zostaną dotknięte, jesteśmy narażeni na infekcję lub utratę słuchu. W rezultacie świece do uszu nie mają przejścia do wydania i z tego powodu stwierdzenie okazuje się fałszywe.

Zagrożenia, na które jesteśmy narażeni Kiedy używasz zatyczek do uszu, jesteś narażony na następujące zagrożenia: Możesz wepchnąć woskowinę głębiej do ucha. Świece uszne nie dają efektu ssania, a jeśli włożymy do ucha obce przedmioty, nie robimy nic poza pogłębieniem wosku i zagęszczeniem go.

Może powodować oparzenia zestaw do świecowania uszu. W zależności od temperatury gorący wosk może mieć kontakt z dłońmi lub innymi częściami ciała. Jednak najbardziej wrażliwa jest skóra twarzy lub uszu. Kiedy gorący wosk kapie ze świecy na twarz lub skórę głowy, może powodować bolesne oparzenia. Zastosowana ochrona nie zawsze jest wystarczająca, zawsze istnieje ryzyko, że wosk dostanie się bezpośrednio do kanału słuchowego.

świecowanie uszu jak zrobić – świeczka – przeciwwskazania

Potrafię dodać wosk do zamka, świecowanie uszu jak często. Kiedy świeca się pali, może pozostawić wosk w przewodzie słuchowym. Jeśli już cierpisz na niedrożność woskowiny, ta praktyka tylko zaostrzy problem. Niektórzy ludzie odczuwają nasilenie bólu ucha w wyniku używania świec woskowych. Perforacja błony bębenkowej. Jeśli świeca jest zbyt głęboka lub gorący wosk dostanie się do ucha, może to spowodować uraz błony bębenkowej, co może prowadzić do poważnych problemów ze słuchem.

świecowanie uszu jak zrobić - świeczka - przeciwwskazania

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że mamy tylko jedną parę uszu. Jeśli nasze uszy są dotknięte, to uszkodzenie jest trwałe. Jeśli do uwolnienia blokady użyjemy różnych przedmiotów – takich jak świeczka do ucha, zatyczki do uszu czy pęsety, jest to nie tylko nieskuteczne, ale i niebezpieczne. Nie narażaj uszu na ubytek słuchu, udaj się do specjalisty, aby w najbezpieczniejszy sposób usunąć zatyczkę woskową.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí