słońce księżyc ascendent – astromagia – chart – horoskop urodzeniowy – w skorpionie

0

Słońce, Księżyc i Ascendant to najważniejsze elementy astrogramu tworzące triadę. Dlatego w kolejnych wierszach entuzjaści astrologii dowiedzą się ważnych rzeczy o triadzie Słońce-Księżyc-Wznoszący się.. Od czasów starożytnych najważniejszymi elementami horoskopu były Słońce i Księżyc, ale z biegiem czasu wykazano, że ascendent jest również jednym z podstawowych elementów horoskopu, te trzy elementy oferują tak zwaną „osobowość podstawa jednostki.

Interpretację każdego astrogramu należy rozpocząć od bardzo dokładnej analizy tych trzech elementów, z których najważniejszymi są: pozycja Słońca w pewnym znaku zodiaku, dom, w którym znajduje się Słońce, pozycja Księżyca w pewnym znak zodiaku, dom, w którym znajduje się Księżyc i Ascendent, w którym znajduje się znak zodiaku.

słońce księżyc ascendent – w skorpionie – wady

Choć wpływ tych trzech elementów wydaje się identyczny, ich funkcje są bardzo różne. Tak jak kamień szczęścia i bogactwa ma wielką moc. W większości przypadków te trzy elementy łączą się harmonijnie, zwłaszcza jeśli występujące znaki zodiaku są podobne (znaki wody lub ognia, znaki męskie lub żeńskie), ale są też sytuacje, w których triada nie jest tak zrównoważona i mogą wystąpić pewne problemy.

słońce księżyc ascendent - w skorpionie - wadyBiorąc pod uwagę, że istnieje 12 znaków zodiaku i mamy do czynienia z 3 elementami, które mogą oddziaływać w różny sposób na każdy z nich, możliwe kombinacje to 1728. Jeśli funkcje tych trzech elementów analizuje się oddzielnie, można zauważyć, że osoby, które mają ten sam ascendent w skorpionie wady lub Słońce i Księżyc wywierają na nie szczególny wpływ, mogą zachowywać się inaczej.

Słońce jest żywiołem, który najsilniej oddziałuje na jaźń , na rozwój osobisty, na wzrost poczucia własnej wartości, słońce oferujące każdej jednostce, oczywiście w zależności od jej pozycji w astrogramie, dokładną „definicję” tożsamości osoby. Jednym słowem Słońce odpowiada za to, kim jesteśmy i do czego jesteśmy zdolni.

słońce księżyc ascendent – astromagia – chart

Również Słońce jest elementem reprezentacyjnym dla tego, co męskie w astrologii, a Księżyc jest elementem reprezentacyjnym dla tego, co kobiece . W przeciwieństwie do Słońca, które pokazuje nam, kim jesteśmy, Księżyc pomaga nam rozwijać się od wieku, w którym nikt nie jest świadomy siebie. Księżyc jest elementem astromagia chart, który wywiera wrażenie na komforcie i bezpieczeństwie jednostki, sprawiając, że czuje się ona naprawdę chroniona.

Ponadto zarówno Słońce, jak i Księżyc, a także astromagia chart odcisną pewne cechy. Związek między Księżycem a Ascendentem jest bardzo silny, ponieważ oba elementy wpływają na pewien etap rozwoju jednostki. W przeciwieństwie do Ascendentu, który ma swój udział w bardziej zaawansowanym rozwoju jednostki, a raczej w starszym wieku, Słońce i Księżyc wpływają na rozwój pierwotny.

słońce księżyc ascendent - astromagia - chart

Jeśli Słońce i Księżyc będą się uzupełniać, jednostka będzie mniej wrażliwa i poczuje się chroniona. Jeśli nie ma takiej komplementarności między Słońcem a Księżycem, Ascendent ma za zadanie dodać pewne aspekty. Wspomniałem wcześniej, że za kształtowanie jaźni odpowiada słońce. Kiedy Słońce, Ascendent i astromagia horoskop urodzeniowy są w pełnej harmonii , Ascendant zwiększa samoocenę i samoocenę, a jeśli istnieje nierównowaga między tymi dwoma elementami, osoba, o której mowa, napotka problemy z obrazem siebie znaki słoneczne.

słońce księżyc ascendent – horoskop urodzeniowy – przepowiednia – krzyżówka

Jeśli Słońce i Księżyc są w harmonii, te dwa elementy będą się uzupełniać, osobowość jednostki będzie zrównoważona, ponieważ już wiadomo co to astrologia, Księżyc zawsze będzie towarzyszył Słońcu i na odwrót. Z drugiej strony, jeśli te dwa elementy nie są w harmonii, wystąpi silna nierównowaga emocjonalna. Jeśli analiza par dwóch pierwiastków wydaje się prosta , to analiza triady Słońce-Księżyc-Wznosząca się jest nieco bardziej skomplikowana.

Dla astrologa – co to astrologia, który chce poprawnie zinterpretować astrogram, ważne jest, aby spojrzeć na tę triadę jako na bardzo ważną grupę, która ma swoje własne cechy, ale jednocześnie ważne jest, aby znak zodiaku w słońcu spojrzeć zarówno na indywidualne cechy każdego elementu. Bardzo ważne jest obserwowanie harmonijnych połączeń, jak również najmniej harmonijnego z tych trzech elementów.

Kiedy Księżyc i Ascendent są w harmonii, ale horoskop urodzeniowy astromagia ze Słońce pozostaje na zewnątrz, indywidualny rozwój może się komplikować. Z drugiej strony, jeśli Słońce i Ascendent są w harmonii, a Księżyc nie jest w niezrównoważeniu, nie będzie problemów z rozwojem osobowości, ale nie będą one opóźnione pod względem rozwoju emocjonalnego. Dlatego triada Słońce-Księżyc-Ascendent jest najważniejszym krokiem do prawidłowej interpretacji każdego astrogramu .

Znak urodzeniowy, w którym Słońce było przy narodzinach, jest znany prawie każdemu, ale niewielu wie, że istnieje inny znak mający wielki wpływ na charakter i osobowość każdego tubylca – kosmogram astromagia, znak zodiaku, który wschodzi o narodzinach wschodu słońca znak słońca.

słońce księżyc ascendent – astrologia – co to – kosmogram

słońce księżyc ascendent - astrologia - co to - kosmogram

Rosnąco – obliczenia i interpretacja, przepowiednia astrologiczna krzyżówka. Ascendent to jeden z najważniejszych elementów osobistego horoskopu – drugi najważniejszy czynnik w pozycji Słońca. Jest to wierzchołek Domu I słońce księżyc ascendent, od którego zaczyna się numeracja 12 domów astrologicznych. Ascendent ma niezwykle duży wpływ na osobowość, z rising astrologia temperament, a nawet wygląd fizyczny. Ascendent reprezentuje odcisk tubylca: unikalne cechy przypisywane mu od momentu narodzin. Aby uzyskać jak najpełniejszy obraz osobowości danej osoby to rodzaje znaków zodiaku są potrzebne, cechy znaku urodzeniowego muszą być skorelowane z cechami Ascendentu.

Ascendent obliczany jest według czasu, daty i miejsca urodzenia. Aby uzyskać dokładniejsze obliczenia z ryba księżycowa krzyżówka, musisz znać godzinę i minutę urodzenia z słoneczny znak zodiaku: błąd 4 minut może zmienić pozycję Ascendentu o około 1 °. Tak więc, aby obliczyć Ascendent, wprowadź wymagane dane.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí