prawo przyciągania jak zacząć – afirmacja – pracy – spokoju – konkretnej osoby – co to jest?

0

Kiedy mówimy o prawie przyciągania, musimy wiedzieć, że w grę wchodzą trzy elementy, w rzeczywistości… trzy prawa: przyciągania, świadomego stworzenia, akceptacji lub pozwolenia. Prawo przyciągania. W każdej sekundzie naszego życia świadomie, ale także przez większość czasu nieświadomie afirmacja konkretnej osoby, wysyłamy do Wszechświata sygnały o naszej wibracji i naszych preferencjach.

Nie możemy tego nie robić, bo w każdej chwili myślimy albo o przyszłości albo o tym, co zrobiliśmy w przeszłości, albo analizujemy obecną sytuację, oceniamy ją, doceniamy lub wręcz przeciwnie, nie zgadzamy się z tym, czy nam się to podoba, czy nie, nie lubimy, czujemy się szczęśliwi lub smutni, wibrujemy na zewnątrz prawdziwe szczęście lub nasze lęki. Dopiero w głębokich chwilach medytacji lub podczas snu udaje nam się zatrzymać ten potok myśli i emocji.

prawo przyciągania jak zacząć – afirmacja – co to jest – co to znaczy

A teraz pomyśl o tym, co powiedzieliśmy wcześniej o afirmacja konkretnej osoby polu, które tworzymy wokół nas afirmacja pracy, i o tym, jak przyciągamy do siebie myśli, emocje, wydarzenia, okoliczności i relacje, które odzwierciedlają naszą przeważnie praktykowaną wibrację.

prawo przyciągania jak zacząć - afirmacja - co to jest - co to znaczyNie mamy zbyt wiele do komentowania tego prawa, jest tak dokładne i nieubłagane jak grawitacja, nie daje się przekonać, by przynieść nam coś innego niż to, co zaprojektowaliśmy na zewnątrz, jest jak bumerang afirmacja spokoju: to, co nieuchronnie emitujesz na zewnątrz wraca do ciebie. Policz i znajdź swoją liczbę używając wibracji numerologicznej.  Mistrzowie wszystkich czasów wiedzieli, jak opanować to prawo, wykorzystać je na swoją korzyść, aby nie byli tylko pionkami w tej grze życia, ale świadomymi twórcami.

A to ma związek z drugim aspektem tego prostego, ale bardzo złożonego prawa: Prawo świadomego stworzenia afirmacje przyciągające miłość. Głównie to prawo mówi, że możemy świadomie szkolić się, aby wypuszczać we Wszechświat tylko świadome sygnały, które wolimy, abyśmy mieli wpływ na to, co przyciągamy, decydując się kontrolować to, co emitujemy na zewnątrz.

prawo przyciągania jak zacząć – pracy – spokoju- na przyjaciół

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co to jest afirmacja: „Co mogę kontrolować w tym życiu?” Pomedytuj nad tym przez chwilę. Czy możesz kontrolować swoje dziecko, współmałżonka, przyjaciół, finanse, karierę, środowisko? Bez szans ! Świat jest pełen przykładów, które udowadniają, że bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny, wyrachowany i skrupulatny, w życiu zdarzają się chwile, w których wszystko wymyka się spod kontroli, oczywiście ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu. Nigdy nie możemy kontrolować niczego z zewnątrz. Czemu co to znaczy afirmacja?

Ponieważ nie ma „na zewnątrz”. Wszystko, co postrzegamy, jest odbiciem tego, co jest w nas, świat jest naszym gigantycznym lustrem. Aby zrozumieć nasz poziom wibracji i uświadomić sobie jacy jesteśmy, wystarczy spojrzeć na nasze relacje, naszą karierę, nasz dom itp. Jedyne, co możemy kontrolować, to czy afirmacja działa nasze myśli i emocje, więc kontrolujemy nasze wibracje i właściwie to, co do siebie przyciągamy.

prawo przyciągania jak zacząć - pracy - spokoju- na przyjaciół

Budda powiedział: „Wtedy to po prostu dotarło do nas. Wszystko, czym jesteśmy, pochodzi z naszych myśli. Naszymi myślami tworzymy świat”. Pierwszym krokiem jest bycie świadomym tego, o czym myślimy przez cały czas , wyrobienie nawyku zatrzymywania się za każdym razem, gdy sobie przypominamy, i zadawanie sobie pytania:

„O czym teraz myślę?” Zaskocz się w procesie myślowym. Dzięki praktyce wszystko staje się coraz łatwiejsze i już wiesz jak spełnic marzenia.

prawo przyciągania jak zacząć – afirmacje przyciągające miłość – konkretnej osoby

Proces ten obejmuje wchodzenie w głąb siebie, przeglądanie swojej historii, przekonań i oczekiwań — wszystko to oznacza przegląd swojej samoświadomości. Za kogo Ty się masz? Kto ci powiedział, że jesteś? Przez kogo? jak zrealizować swoje marzenia? Przez rodziców? Profesorowie? Przyjaciele? Przez księdza?

Kim są ci, którzy „pomogli” ci określić, kim naprawdę jesteś? Aby celowo tworzyć rzeczywistość, musisz najpierw skontaktować się z tym, kim naprawdę jesteś, ze swoją wyższą Jaźnią i musisz odgadnąć, dlaczego zdecydowałeś się tu przybyć. Jaka jest twoja misja, twój cel na Ziemi, czy manifestacja marzeń?

Prawo akceptacji lub pozwolenia. To prawo sprawia nam najwięcej kłopotów z manifestacja marzeń. Trudno nam pozwolić, aby coś się wydarzyło, zrelaksować. Czemu? Bo mówiono nam, że dobrze jest ciężko pracować, walczyć, zginać łokcie nauka wizualizacji.

Rodzice i społeczeństwo nauczyli nas, że musimy walczyć o to, co słusznie jest nasze, walczyć o wspinanie się po drabinie społecznej, odnosić sukcesy i odnosić sukcesy, konkurować z innymi, być najlepszymi, nie poddawajmy się, dopóki nie osiągniemy czego chcemy, ponieważ nie ma nagrody bez pracy ani sukcesu bez potu. Pod koniec życia nie ma znaczenia, że ​​nie dostałeś wszystkiego, co chciałeś, ważne, że nie zrezygnowałeś z walki, liczy się poświęcenie, a zresztą nagroda czeka na Ciebie w niebie .

prawo przyciągania jak zacząć – jak spełnic marzenia – jak zrealizować swoje marzenia – manifestacja marzeń

prawo przyciągania jak zacząć - jak spełnic marzenia - jak zrealizować swoje marzenia - manifestacja marzeńJeśli to wszystko jest ograniczającym przekonaniem nauka wizualizacji, czy bardzo trudno jest rozpoznać lub zaakceptować, że jest ono ograniczające? pokochaj swoje marzenia Głęboko zakopane w podświadomości, sabotujące nasze pragnienie uwolnienia się, odsłaniające nasze brzydkie głowy za każdym razem, gdy w końcu myślimy, że mamy spokojniejsze, bardziej satysfakcjonujące życie.

Z pokolenia na pokolenie uczono nas wiosłować pod prąd, tak że zapomnieliśmy, że możemy robić rzeczy inaczej, prawo przyciągania jak zacząć?

Nadszedł czas, aby pamiętać, że przyciaganie milosci afirmacje, jesteśmy potężnymi twórcami i że możemy używać Uniwersalnych Praw w naszym codziennym życiu, aby wziąć naszego najsilniejszego sojusznika po naszej stronie: nasze Wyższe Ja, aby pamiętać o naszej kreatywności i autentyczności. spełnione, sensowne życie z wizualizacja mp3.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí