portret numerologiczny – co to jest – co daje – astrologia – astrolog – cennik

0

Liczby mają wartość, zarówno liczbową, jak i duchową. Numerologia, w najprostszych słowach, to związek między liczbą a jej tajemniczą naturą, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i światowym. Numerologia to także nauka o wartości liczbowej alfabetu.

Historia numerologii. Chociaż rzeczywiste słowo numerologia nie zostało zarejestrowane w języku angielskim do 1907 roku, idee numerologiczne istniały od wieków. Niektóre z najwcześniejszych danych z numerologii pojawiły się w starożytnym Egipcie i Babilonie, a także w Chinach, Rzymie, Japonii i Grecji. Jednak to grecki filozof Pitagoras stał się ojcem numerologii.

portret numerologiczny – astrologia – astrolog – cennik

Pitagoras został okrzyknięty w swoim czasie genialnym filozofem i matematykiem. Chociaż większość życia Pitagorasa jest owiana tajemnicą, jego fascynacja liczbami jest dobrze udokumentowana; jego pasja skłoniła go do podróży do Egiptu, aby studiować numerologię chaldejską przez dwadzieścia dwa lata. Pitagoras wierzył, że świat zbudowany jest na mocy liczb i że wszystko i wszystko można przełożyć na postać liczbową, zwykle za pomocą liczb prostych. Idea przypisywania liter do wartości liczbowych znana jest jako System Liczb Pitagorasa i jest stosowana we współczesnej numerologii. Do tego ważny jest horoskop numerologiczny 2021 i z 2022.

portret numerologiczny - astrologia - astrolog - cennik

Co daje i czym jest portret numerologiczny? astronumerologia co to jest? Podobnie jak astrologiczny wykres urodzeniowy, portret numerologiczny jest twoim osobistym przewodnikiem po życiu. Ujawnia Twoje mocne i słabe strony oraz to, kim możesz się stać. Pomyśl o tym jako o tajemniczej ściągawce. W przeciwieństwie do wykresu urodzenia, który wykorzystuje dokładny czas, miejsce i datę urodzin, aby dokładnie obliczyć Twój portret, numerologia nazwy online za darmo jest nieco łatwiejsza.

portret numerologiczny – astronumerologia – co to jest – co daje

Portret numerologiczny, co to jest portret – znany również jako mapa numerologiczna – składa się tylko z sześciu cyfr: trzech cyfr obliczonych na podstawie Twojej rzeczywistej daty urodzenia (Twojego numeru urodzenia, numeru ścieżki życiowej i numeru postawy) oraz trzech cyfr odjętych od liter Twojego imienia astrologia lub wróżebna numerologia urodzeni 29 inaczej (Twojego imienia pragnienie duszy, numer osobowości i numer mocy).

Chociaż każda z tych liczb i pozycji ma długopis numerologiczny specjalne znaczenie, najważniejszą liczbą na Twoim portrecie będzie Twój numer życia. Aby obliczyć numer ścieżki życiowej, dodaj każdy indywidualny numer w dniu urodzin – dzień, miesiąc i rok urodzenia – do jednej cyfry. Ta kwestia jest ważna, ponieważ opisuje drogę, którą musisz podążać, aby znaleźć spełnienie w życiu. Opisuje piramida numerologiczna, kim jesteś w swoim rdzeniu i kim możesz się stać, jeśli żyjesz swoim pełnym potencjałem – podobnie jak twój znak słońca w astrologii z astrolog cennik.

Na portrecie numerologicznym esencja numerologii lub wykresie numerologicznym znajduje się sześć ważnych liczb z wibracja dnia 2. Są twoi:

 • portret numerologiczny - astronumerologia - co to jest - co dajeDUSZE POMAGAJĄ Wewnętrzne pragnienia, co sprawia, że ​​dusza jest szczęśliwa.
 • NUMER OSOBOWOŚCI Aspekty twojej postaci, które pokazujesz innym.
 • NUMER MOCY Siła twojej postaci.
 • NUMER URODZIN Jak inni widzą Cię na pierwszy rzut oka.
 • NUMER KARIEROWY Ścieżka, którą musisz podążać w życiu; Twoja tożsamość i rdzeń tego, kim jesteś.
 • NUMER POSTAWY Stosunek do życia.

portret numerologiczny – co mówi o tobie twoje imię i nazwisko – esencja numerologii – horoskop

PĘDZENIE DUSZY. Aby uzyskać wibracja dnia na dzisiaj oraz pożądanie jej duszy, dodaliśmy wszystkie samogłoski w jej imieniu (przeczytaj więcej o zamianie liter w liczby w numerologii nazw). Iaao byłoby równe 9 + 1 + 1 + 6 = 17, 1 + 7 = 8. Numer duszy Fridy to 8.

NUMER OSOBOWY. Aby uzyskać jej numer osobowości, dodaliśmy wszystkie spółgłoski w jej imieniu. Frdkhl byłby równy 6 + 9 + 4 + 2 + 8 + 3 = 32, 3 + 2 = 5. Numer osobowości Fridy to 5.

NUMER MOCY. Aby uzyskać jej numer mocy, dodamy jej ciąg duszy i numer osobowości. 8 + 5 = 13, 1 + 3 = 4. Numer siły Fridy to 4.

NUMER URODZIN. Aby uzyskać jej numer urodzinowy, przyjrzymy się dniu, w którym urodziła się Frida 6 lipca, więc numer urodzinowy Fridy będzie wynosił 6.

BANNUMMER. Aby zdobyć jej numer życia, położylibyśmy jej całe urodziny. 6 lipca 1907 to 7 + 6 + 1 + 9 + 0 + 7 = 30, 3 + 0 = 3, numer ścieżki życiowej Fridy to 3.

Co To Jest Znak Zodiaku, horoskop dzienny numerologiczny? NUMER POSTAWY. Aby uzyskać jej numer postawy, dodamy miesiąc i dzień jej urodzin. Frida urodziła się 6 lipca, 7 + 6 = 13, 1 + 3 = 4. Numer postawy Fridy to 4. Podsumowując, portret numerologiczny Fridy Kahlo to: 85463/4.

portret numerologiczny – codzienna – litery – mieszkania – nazwiska

Więc jaki rodzaj matematyki robię? co mówi o tobie twoje imię i nazwisko? Pomimo całej tej rozmowy o liczbach i Pitagorasa, numerologia codzienna nazwiska jest dość prosta. W rzeczywistości wszystkie wymagane obliczenia matematyczne można wykonać na kalkulatorze – lub nawet palcami. Współczesna numerologia mieszkania wykorzystuje naturalne lub fadyczne dodatki do obliczania liczb, horoskop numerologiczny 11;

Oznacza to, że wszystkie wartości będą dodawane aż do osiągnięcia pojedynczej liczby, więc jak działa numerologia litery. Na przykład, jeśli liczby w dniu urodzenia są dodawane do 36, następnym krokiem jest dodanie razem 3 i 6, w sumie 9. To byłaby Twoja liczba. Oto krótki przewodnik po energiach związanych z twoimi podstawowymi numerami od pierwszego do dziewiątego:

 • Przywództwo, innowacyjność, niezależność.
 • Wrażliwość, współpraca, równowaga.
 • Szarm, optymizm, autoekspresja.
 • Organizacja, uczciwość, ciężka praca.
 • Przygoda, zmiana, wolność.
 • Odpowiedzialność, harmonia, „postać rodzicielska”.
 • Uczenie się, obserwacja, introwertyk.
 • Sukces, autorytet, siła, lobos gladys.
 • Idealizm, współczucie, uzdrowienie.

portret numerologiczny - codzienna - litery - mieszkania - nazwiska

Są też liczby mistrzowskie jak sprawdzić swoją numerologię – 11, 22, 33 – które pojawiają się w liczbach dla ścieżek życia, ale do nich przejdziemy później. Jeśli natrafisz na numer główny w pozycji, która nie jest numerem życia, zredukuj go do jednej liczby – pamiętaj jednak, że poczujesz silną wibrację tej liczby w dowolnej pozycji, w której się ona znajduje. Jednak czy wiesz jaką jestem liczbą? Sprawdź jak jola wykonała obliczenia.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí