numerologia partnerska – 22 – 3 – 11 – 44 – cyfry mistrzowskie – związek

0

Większość ludzi w związku myśli, że to działa, a my nie mamy wiele do zrobienia, jeśli to nie wypali, ponieważ zawsze winna jest druga osoba, prawda? Jednak związek jest budowany na dwoje i rozpada się. Co jednak możemy zrobić, aby poprawić nasz związek?

Podam Ci 3 przykłady, dzięki którym 22 22 numerologia pomogła mi w tym zakresie
Zacząłem od stworzenia osobistego szablonu, zarówno mojego, jak i mojego partnera, po czym porównałem je, aby zobaczyć, gdzie są różnice osobowości i nie tylko. Dopełnij to numerologią karmiczną. Przede wszystkim zwróciłem uwagę na to, że w matrycy oboje mamy głównie męskie liczby, co podkreślało fakt, że w związku dominuje przewaga męskości.

numerologia partnerska – 22 – 3 i 11 – 44

Potwierdza to fakt, że oboje mamy ogromną potrzebę niezależności, zarówno finansowo, jak i w rozwiązywaniu codziennych sytuacji. Jednocześnie istnieje tendencja do patrzenia na każdą sytuację z jednej perspektywy, to znaczy każdy uważa, że ​​ma rację na swój sposób, ale jest pośpiech i impulsywność do przedstawiania naszych argumentów, aby już nie było cierpliwość do pozostawienia drugiej osobie wyrażenia swojego punktu widzenia, co prowadzi do frustracji po obu stronach.

numerologia partnerska - 22 - 3 i 11 - 44

Mając świadomość, że te rzeczy nie mogą prowadzić do niczego dobrego, postanowiłem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby związek rozwijał się w sposób harmonijny, dlatego pogłębiłem swoją 3 i 11 numerologia w tym zakresie . Dzięki 44 numerologia 9 i 11 znaleźliśmy również rozwiązanie, aby kontrolować i zmniejszać dominującą męską energię w związku, zaczynając zmieniać naszą codzienną rutynę.

Zaczęliśmy spędzać razem czas inaczej, częściej podróżować i wspólnie odkrywać nowe rzeczy. W tym samym czasie wprowadziłam osobne zajęcia, zapisałam się na tańce, zajęcie, które chciałam robić od dawna, ale odkładałam to, a on w tym czasie zaczął chodzić na siłownię lub łowić ryby.

numerologia partnerska – 9 i 11 – 33 – związek

Kiedy spotykamy się wieczorem w domu, jesteśmy pełni pozytywnej energii i entuzjastycznie rozmawiamy o tym, jak minął nasz dzień, i zauważyliśmy, że przez cały ten czas za sobą tęsknimy. Zdecydowaliśmy się również na wspólne zajęcia, przynajmniej raz w tygodniu, tylko we dwoje, bez przyjaciół i bliskich, więc mamy wieczór, w którym albo idziemy do restauracji na wspólny obiad, albo idziemy obok rower, na piknik na łonie natury, różne zajęcia, które robimy razem, tylko we dwoje.

Nawet jeśli mamy głównie męską strukturę, nie oznacza to, że nie możemy zharmonizować i zwiększyć kobiecej manifestacji! Innym przykładem, w którym numerologia 11 i 9 22 była dla mnie przydatna w związku pary, było lepsze zrozumienie mojego partnera, a nie krytykowanie go lub próba zmiany pewnych zachowań.

numerologia partnerska – cyfry mistrzowskie – dopasowanie – 1 i 6

Zrozumiałem, że numerologia 33 związek jego skłonność do nadmiernego strachu przed różnymi infekcjami lub chorobami jest charakterystyczna dla tych, którzy mają 3 cyfry w polu 6 matrycy informacyjnej lub że ma bardzo dużą skłonność do gromadzenia bogactwa lub dóbr materialnych. Trudno mi za nim nadążyć, ponieważ nie jest dla mnie naturalne dostarczanie mu niezbędnej ilości energii, ponieważ w polu numerologia 44 8 nie mam zbyt wielu figurek.

numerologia partnerska - cyfry mistrzowskie - dopasowanie - 1 i 6

Bardzo przydatne jest poznanie tych rzeczy na temat twojego związku , jest jak prześwietlenie, które pokazuje, gdzie są blokady, jaka jest przyczyna i rozwiązanie, które możesz wykorzystać, aby poprawić relacje zarówno z tobą, jak i z partnerem.

Trzecim przykładem, w którym numerologia cyfry mistrzowskie była dla mnie przydatna, było to, że dowiedziałem się o wektorze 2-5-8, który również reprezentuje linię rodzinną. Mój partner ma 3 cyfry na tej linii, a ja mam 6 cyfr, co prowadzi do pewnych rozbieżności w pojęciu rodziny. Oscyluje pomiędzy chęcią założenia tradycyjnej rodziny, czy wspólnego życia bez małżeństwa, a moje 6 cyfr daje mi tendencję do nakładania się na niego obrazu idealnego partnera, odczuwanej i nieuzasadnionej presji z mojej strony.

Znając te wszystkie rzeczy numerologia dopasowanie liczby mistrzowskie, zdaję sobie sprawę, że mam dużo pracy do wykonania, przede wszystkim, aby lepiej i dorozumianie poznać drugą osobę. Numerologia była moim przewodnikiem w dojrzewaniu związku , pomogła mi zrozumieć i zaakceptować mój sposób bycia i mojego partnera życiowego.

numerologia partnerska – wibracja – zgodność

numerologia partnerska - wibracja - zgodnośćZidentyfikowałam blokady w naszym związku i rozwiązania potrzebne do rozwoju związku w piękny sposób, a wreszcie numerologia związku 5 11 partner przywróciła moją ciekawość i zainteresowanie ciągłym poznawaniem i odkrywaniem mojej ukochanej osoby, nawet po tylu latach. myślałem, że wiem o nim wszystko.

Zmiana jest jedyną stałą w naszym życiu wibracja związku 2, a my i ludzie wokół nas zmieniamy się trochę każdego dnia. Chcemy być ciekawi jak zmienia się nasz partner życiowy, jak wygląda zgodność partnerska i tak będziemy w ciągłym odkrywaniu i nowości, bo człowiek jest jak Wszechświat… nieskończony i fascynujący.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí