modlitwa do św antoniego – o znalezienie zagubionej rzeczy – o meza – w sprawach trudnych – 3 modlitwy

0

Czasami bardzo trudno jest znaleźć osobę, którą Bóg nam przeznaczył i przygotować nasze serca do życia we dwoje. Modlitwa do św. Antoniego Padewskiego 3 modlitwy do św antoniego , opiekuna zakochanych , jest oddaniem naszego pragnienia miłości w ręce świętego cudów .

Bez względu na to, czy jesteś samotny , szukasz męża lub żony , zaręczony, w drodze do małżeństwa, czy masz trudności w związku, poproś św. Antoniego, aby poprowadził Cię ścieżkami miłości małżeńskiej.

modlitwa do św antoniego – z padwy – 3 modlitwy – prośby

Módlcie się do San Antonio de Padua, opiekuna zakochanych. Modlitwa do św. Antoniego o znalezienie męża lub modlitwa do św antoniego o dobrego męża. Ty , który jesteś pełen chwały, miłości i nieskończonej dobroci, witam Cię dzisiaj, który jesteś dobry dla każdego, kto potrzebuje Twojej pomocy.

modlitwa do św antoniego - z padwy - 3 modlitwy - prośbyŻe jesteś pobożny wobec każdego modlitwa do sw antoniego o znalezienie zagubionej rzeczy, kto szuka szczęścia posiadania idealnej miłości u swego boku. Ciebie, który jesteś pełen miłości, błagam, udziel mi radości i szczęścia, aby móc skoncentrować miłość, która zawsze będzie mi towarzyszyć. Błagam, znajdź tę idealną osobę, moją drugą połówkę, dopełnienie mojego życia, brakujący element do złożenia mojego świata.

Ty, który posiadasz wiele cnót, proszę Cię, pomóż mi, to modlitwa do sw antoniego w sprawach trudnych, udziel mi tego cudu miłości. Oddaję Ci moje serce, aby osiągnąć tę prawdziwą miłość, o której tak bardzo marzę. Dziś przychodzę do Ciebie zrozpaczona, ale pełna miłości, jesteś osobą czystą, dobrą osobą i ufam, że otrzymasz tę pomoc. Po tym należy rozpocząc modlitwę do sw jozefa.

modlitwa do św antoniego – o znalezienie zagubionej rzeczy – w sprawach trudnych

Jesteś pobożna, jesteś czarująca, jesteś tą osobą, która zawsze szuka szczęścia innych, dlatego proszę Cię o pomoc w znalezieniu tej bratniej duszy, która na mnie czeka, która myśli o mnie zastanawiając się, gdzie na świecie będę …

Myślę tylko o chwili, kiedy możemy zjednoczyć nasze umysły, nasze ciała, nasze dusze, nasze serca. Wiem, że wysłuchasz mnie i pomożesz mi w modlitwie, aby moja dusza znalazła szczęście w mojej wiecznej miłości. Niech miłość odrodzi się we mnie jak kwiat na wiosnę i niech odnajdę tę istotę na tym świecie. Daj mi radość dzielenia się moją duszą i daj mi radość i pomyślność, gdy to się stanie dzięki modlitwa do św antoniego o znalezienie pracy.

Ty, który jesteś ekspertem w sprawach miłości. Ty, który kierujesz naszymi uczuciami i miłością na dobre ścieżki modlitwa do św antoniego od spraw beznadziejnych. Ty, który pomagasz nam spełnić nasze pragnienia, zmieniając nasz smutek na szczęście, wysłuchaj tej pokornej prośby, którą wypowiadam z głębi mojej samotności. Spraw, by samotność, którą żyję, zniknęła.

modlitwa do św antoniego – o dobrego męża – o znalezienie męża

Wypełnij tę pustkę w moim sentymentalnym życiu. Z całych sił życzę sobie dobrej miłości, prawdziwej i bezwarunkowej miłości. Chcę osoby, która całkowicie mnie i tym samym tworzy parę pełną miłości. Pokochałeś San Antonio, ta miłość dociera do mojego serca. Chcę, aby moja bratnia dusza pojawiła się i była pełna szacunku, hojna i otwarta osoba. Byli szlachetni, uczciwi i życzliwi, modlitwa w trudnych chwilach.

To dobry człowiek pełen słodyczy, chętny do dawania i otrzymywania miłości. Potężny Święty Antoni, nie pozwól, aby moje prośby pozostały bez odpowiedzi. Mam dużo miłości do ofiarowania i wiem, że mogę uszczęśliwić osobę, która mnie obdarza swoją miłością, dlatego błagam o pomoc. Dziś otwieram serce na miłość i dlatego błagam, abyście zostali ze mną na dobry sezon. San Antonio ta łaska nigdy nie zostanie zapomniana. Zawsze będę zachowywać Twoje miłosierdzie w mojej duszy. Amen».

modlitwa do św antoniego - o dobrego męża - o znalezienie męża

«O błogosławiony św. Antoni, najłagodniejszy ze wszystkich świętych, twoja miłość do Boga i miłość do jego stworzeń uczyniła cię godnym posiadania cudownych mocy, gdy byłeś tu na ziemi. Cuda czekały na Twoje słowo, że zawsze byłaś gotowa przemawiać w imieniu tych, którzy mają problemy lub niepokoje. Zachęcony tą myślą błagam Cię o wyjednanie dla mnie… (wymień swoją prośbę) . Odpowiedź na moją modlitwę może wymagać cudu, ale nadal jesteś świętym cudów.»

Inne modlitwy do św. Antoniego o umocnienie twojego małżeństwa. Gdy miłość zostanie odnaleziona, trzeba ją pielęgnować i pielęgnować, aby rosła i rozkwitała, prośby do św antoniego z padwy. W rzeczywistości przez całe życie we dwoje będziecie musieli stawić czoła testom i wyzwaniom, którym musicie wspólnie stawić czoła.

Nie możemy tego zrobić sami i potrzebujemy pomocy Pana, aby nas wzmocnił, poprowadził i chronił. Św. Antoni, który spędzał dużo czasu na spowiadaniu i słuchaniu, może nie tylko wysłuchać wszystkich naszych próśb i trudności, ale także złożyć je u stóp Jezusa.

modlitwa do św antoniego – pomaga – w trudnych chwilach

Oddaj swojego partnera Panu z Hozaną z św antoni pomaga! Jako obrońca tych, którzy się kochają, San Antonio otrzymuje modlitwy o znalezienie miłości. Możesz mu zaufać pragnieniem znalezienia partnera lub poprosić go o ochronę dla tego, którego masz. Są też modlitwy tego świętego, aby uprosić łaski i prosić o cuda .

Możesz również dołączyć do tej wspólnoty modlitewnej i modlić się do św. Anny i św. Joachima, naszych niebiańskich dziadków, którzy poprowadzą nas do Jezusa na wszystkich etapach naszej rodziny: celibat, oddanie, małżeństwo, wdowieństwo itp.

modlitwa do św antoniego - pomaga - w trudnych chwilachJeśli chcesz, możesz odprawić tę nowennę do św. Józefa, św antoni ratuj dla osób samotnych i małżeńskich , aby znaleźć partnera życiowego i podziękować Panu za to, że otoczył nas cnotliwą rodziną. Na koniec możesz odmówić nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły , jeśli masz trudności w swoim związku lub małżeństwie to ten święty od rzeczy zagubionych.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí