mapa marzeń – jak stworzyć – jak zrobić – feng shui – kiedy jest nów

0

Mapa życzeń zawiera wszystkie Twoje cenne sny. Są one zwykle montowane chaotycznie, niekoniecznie w określonej kolejności. Jak to działa oraz mapa marzeń jak zrobić? Wszystko jest proste. Tysiące pragnień przychodzą nam do głowy, a fakt, że mamy mapę, pomaga nam je usystematyzować, uporządkować, zwizualizować i wysłać do Wszechświata.

mapa marzeń – feng shui – jak się pisze marzenia?

KIEDY TWORZYĆ MAPĘ NA 2021? Najkorzystniejszy okres to Chiński Nowy Rok, czyli 12 lutego i dwa tygodnie później. Powinieneś także wiedzieć, że kiedy jest nów księżyca, jest to również wskazówka, że ​​powinieneś stworzyć mapę swoich życzeń. Albo użyć wtedy talizman na pieniądze. Aby nie skupiać się co noc na niebie, oto fakty, o których należy pamiętać, jeśli cenisz swoje życzenia.

 • 11 lutego
 • 13 marca
 • 12 kwietnia
 • 11 maja
 • 10 czerwca
 • 10 lipca
 • 8 sierpnia
 • 7 września
 • 6 października
 • 5 listopada
 • 4 grudnia

mapa marzeń - feng shui - jak się pisze marzenia?

JAK POPRAWNIE TWORZYĆ MAPĘ ŻYCZEŃ? jak się pisze marzenia oraz jak stworzyć mapę marzeń? Wszystkie życzenia, które umieszczasz na mapie, powinny pochodzić z serca i być jak najbardziej świadome. W końcu to jest twoja energia i jeśli nie będziesz w nie wystarczająco wierzyć, nie zostaną zrealizowane. Ważne jest, aby wiedzieć, że pragnienie jest tylko dla ciebie. Na przykład: „Chcę kupić mieszkanie”, „Chcę być matką dziewczynki”.

Po prostu musisz być bardziej wyrozumiały z feng shui mapa, jeśli chodzi o pomoc, jaką udzielasz innym ludziom. Wszechświat po prostu nie przetwarza niejasnej prośby z kiedy jest nów. Trzeba też skupić się na doborze zdjęć: nie trzymajcie się irracjonalnych, pragmatycznych zdjęć z angielskimi jachtami, pałacami i książętami – te są zbyt ogólne, choć piękne. Każdy obraz powinien wyraźnie przedstawiać fragment pragnienia. Nie używaj również map stworzonych przez innych. Zainwestuj własną energię, aby mapa marzeń na komputerze stworzyć.

mapa marzeń – jak stworzyć – jak zrobić?

Zacznij od siebie, mapa szczęścia jak zrobić: pośrodku możesz umieścić wybrane zdjęcie lub wcielenie – na przykład modelkę lub aktorkę. Ta postać będzie Cię reprezentować feng shui mapa. W pobliżu możesz umieścić zdjęcia związane ze zdrowiem, urodą i sportem – tak jak sam widzisz.

SŁOWO KLUCZOWE – CHWAŁA. Powiąż wszystko z sukcesem, rozwojem kariery i perspektywami. Możesz także pomyśleć o czynnościach, które z reguły nie są bezpośrednio związane z tym, co robisz n na mapie. Czy kiedykolwiek chciałeś wystąpić w teledysku, filmie, wystąpić na scenie? Nie wstydź się. Wyznacz sobie cel i śmiało idź w jego kierunku.

MIŁOŚĆ I RELACJE. Jeśli jesteś singlem, przyklej zdjęcie z tymi parami, które podziwiasz lub z mężczyzną, typem, który lubisz i chciałbyś mieć przy sobie kogoś takiego jak on. Nie przyklejaj zdjęcia mężczyzny, którego znasz w prawdziwym życiu. Nie ma potwierdzenia, że ​​uczucia są wzajemne i nie ma potrzeby mieć pustych złudzeń.

mapa marzeń - jak stworzyć - jak zrobić?

Jeśli zakochałeś się i nie masz odwagi zrobić pierwszego kroku, dołącz na mapie zdjęcie ukochanej osoby zrobione od tyłu. Ci, którzy są w związku, powinni mieć dużo zdjęć z tego rodzaju podróży, ze spacerów, kiedy przeżyliście szczęśliwe chwile. W rzeczywistości takie obrazy mogą symbolizować harmonię, szczęście i miłość oraz kiedy jest nów.

mapa marzeń – kiedy jest nów – kwadrat numerologiczny – mapa ksiezyca

SEKCJA DZIECI I STWORZENIA. Jeśli nie masz dzieci, zrób kolaż z niemowlakami. Jeśli masz dzieci i nie chcesz więcej, nie wklejaj zdjęć na mapę swoich życzeń. W takim przypadku lepiej poświęcić się tworzeniu. Możesz zawrzeć coś na tablica marzeń, co zainspiruje Cię do malowania, gotowania, szycia, szydełkowania.

MOTYWACJA I PODRÓŻNICY. Wklej swoje zdjęcia osobom, które Cię inspirują. Jeśli chcesz poznać nowych przyjaciół lub pielęgnować starych, znajdź zdjęcia wesołego gangu. Jednocześnie, jeśli planujesz przenieść się do jednego miasta lub chciałbyś przenieść się do innego miasta, napisz wiadomość kiedy jest nów „Kraj, do którego przeprowadziłem się na stałe”.

KARIERA. Wymień kwadrat numerologiczny oraz wszystkie szczegóły związane z realizacją planów pracy, rozwojem biznesu i wzrostem przychodów. Jeśli chcesz założyć własny biznes, zastanów się nad tematem i opublikuj zdjęcia w tablica marzeń, które są z nim związane. Zapraszam do wyrażania swoich życzeń i nie wstydź się. Jeśli Twoim zdaniem nowa pozycja przyniesie Ci materialny dobrobyt, wklej tutaj zdjęcia nowego domu, biżuterii i samochodów.

mapa marzeń – celów – dla dzieci – na komputerze

EDUKACJA. Może czas nauczyć się nowego języka i ogólnie zdobyć jak najwięcej nowej wiedzy. Wiesz już, co robić z kwadrat numerologiczny. Jeśli chcesz tego dla swoich dzieci lub myślisz o ich sukcesach w szkole, napisz wiadomość „Cieszę się, że moje dziecko zdało ten egzamin”.

mapa marzeń - celów - dla dzieci - na komputerze

DOM I RODZINA. Wypełnij mapa ksiezyca, oraz przestrzeń zdjęciami rodzin, które uważasz za idealne, ale ponieważ chcesz się rozwijać, przyklej zdjęcia z nową twarzą. Wycięte z magazynów wnętrzarskich. Znajdź taki, który wygląda jak Twój wymarzony dom i zapisz „Dom, do którego się przeprowadziłem”. BANI mapa marzeń dla dzieci. Od samego początku zalecamy unikanie obrazków ilustrujących walizki z pieniędzmi, złote skrzynie, diamentowe jaskinie.

Wyklucz też zdjęcia, na których w ręku trzymana jest pewna suma pieniędzy, ponieważ miałoby to podwójny sens – albo otrzymujesz pieniądze, albo spłacasz dług.

Ogranicz się do zdjęć z drogimi rzeczami, które chcesz, które symbolizują wzrost twojej pensji i wygranych na loterii. Gdy mapa marzeń i celów będzie gotowa, przygotuj się do pracy nad swoimi życzeniami. Jej kadencja miałaby wynosić od 1 roku do 3 lat. Gdy zauważysz, że plan został ukończony, utwórz nową mapę.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí