Gabrielle orr kroniki akaszy pdf – jak czytać seoje – opinie – książka – chomikuj

0

Reprezentując kodowanie wszystkich naszych indywidualnych i zbiorowych wspomnień, Akashic Annals, związane z piątym elementem, pozwalają nam pójść dalej w naszym zrozumieniu istoty ludzkiej i jej wyborów. Archiwa te ujawniają, między innymi, wiedzę pozwalającą uwolnić nas od różnych anatem, które do tej pory mogły krępować naszą świadomość.

Terminu Akashic Annals używa się do opisania zbioru wiedzy zakodowanej na niefizycznej płaszczyźnie istnienia. Każda myśl, doświadczenie i emocja wszystkich żywych istot, od ludzi po zwierzęta, jest przechowywana w tej «kosmicznej bibliotece».

Gabrielle orr kroniki akaszy pdf – jak czytać swoje – jak otworzyć

W odniesieniu do skali naszej ludzkiej świadomości, zapisy akaszyczne zostały opisane w najstarszych świętych tekstach różnych kultur i tradycji filozoficznych. Dla chrześcijan są one Księgą Życia, dla tradycji żydowskiej – Księgą Pamięci. Nazywa się je również Biblioteką Uniwersalną, Świadomością Zbiorową/Kosmiczną, Repozytorium Thotha, Anima Mundi, Duszą Świata, Salą Nauczania…

Dr Ervin Laszlo wykazuje, dzięki badaniom z zakresu fizyki kwantowej, że we Wszechświecie istnieje przepływ informacji w sposób, który przekracza klasyczne granice czasu i przestrzeni. Informacje przepływają jednocześnie do różnych miejsc w tym samym czasie.

Dla Laszlo świadomość kwantowa to taka, która jest otwarta na połączenie, uzdrawianie, intuicję i runa algiz dzięki temu pozwala na przepływ informacji w nieliniowy sposób przez czasoprzestrzeń.

Jak wejść do kroniki akaszy – a chrzescijanstwo – audiobook – modlitwa otwierającą

Dzięki tym nowym odkryciom jesteśmy w stanie zrozumieć naukowo to, co wielcy mędrcy starali się nam wyjaśnić od lat. Pustka jest w rzeczywistości wibracją. Ta wibracja jest informacją. A informacja jest źródłem materii, tego, co przejawione. W ten sposób rozumiemy wpływ wibracji na materię, pustki na przedmioty, myśli na naszą rzeczywistość.

Kiedy łączymy naszą świadomość z Akaszą, czyli z wszechobecną przestrzenią w sanskrycie, «informacja» przepływa w postaci płynnego światła, czyli świętej geometrii, w 8. czakrze, czyli w czakrze korony (na czubku głowy), a następnie jest stopniowo tłumaczona na obrazy, symbole, słowa i/lub uczucia, w zależności od otwarcia percepcji istoty, która ją odbiera. Jak wejść do kroniki akaszy - a chrzescijanstwo - audiobook - modlitwa otwierającą

Na początku twojego życia była dusza, która świadomie zdecydowała się wnieść w to doświadczenie rany, wspomnienia, blokady, wyzwania… aby je przekształcić, uzdrowić i ofiarować to uzdrowienie ..:

  • ty
  • twój rodowód
  • swoje poprzednie życia
  • wasze przyszłe życie
  • ludzkość
  • źródło wszystkich możliwości

Kroniki akaszy chomikuj – ćwiczenia – ebook – fragment

Tak więc ta dusza wybrała odpowiednią rodzinę i okoliczności, aby zapamiętać swoją drogę po wcieleniu na ziemi. Uzdrowienie tych części nas samych jest jak odnalezienie brakującego elementu, który utknął w korytarzach czasu. Wszyscy żyjemy z wieloma brakującymi elementami, ale w pewnych momentach musimy je odnaleźć, aby iść naprzód, aby być w pełni sobą, aby uzyskać dostęp do naszego pełnego potencjału realizacji.

Ziemia coraz bardziej się zmienia, otwiera się na nowe częstotliwości, nowe energie. A wspomnienia, choć są twoje, stają się coraz bardziej wspólne. Uwalniając scenariusze naszych poprzednich wcieleń, uczestniczymy we wzroście wibracji naszej planety.

Kroniki akaszy chomikuj - ćwiczenia - ebook - fragmentOdczytanie annałów akaszyckich daje ci perspektywę zrozumienia i uzdrowienia wszystkiego, co przeszkadza w twojej ewolucji i równowadze.

To nie jest jasnowidzenie, ale prawdziwa ścieżka wtajemniczenia. W ten sposób można uwolnić się od lęków i blokad. Ponownie łączysz się z prawdziwym wymiarem swojej Istoty. Możesz dostosować się do swojej prawdziwej wewnętrznej mocy.

Kroniki akaszy jedyna prawdziwa miłość – jesteś cudem pdf – książka – kurs 2021

Tchnienie Ducha uczy Mądrości Miłości, która jest zapisana w Akaszy, twojej wewnętrznej bibliotece. Masz możliwość ponownego przeczytania swoich tekstów i zmiany ich, jeśli Ci nie odpowiadają. Nic nie jest niezmienne, wszystko jest ruchem. Jesteś elementem, fragmentem, iskrą Boskiego Stwórczego Źródła.

Aby się narodzić, musimy podzielić się naszą boską pracą, rozumiejąc, że pierwotna Istota naszej Niebiańskiej Istoty pozostaje po drugiej stronie ziemskiej zasłony. To nasza Boska Natura pozostała w wielowymiarowości.

Od czasu, gdy byłem nastolatkiem, miałem relacje z Istotami Światła, takimi jak Jeszua, Michał, Sanat Kumara, Lady Portia, Amira, Maitreya, Sananda, Wielki Kryształowy Mistrz, Smok i wielu innych. Przekazali mi swoje spostrzeżenia, które pozwoliły mi oczyścić moje przekonania i doświadczyć nowej wiedzy. Dzięki ich uwadze robiłem postępy w moim wewnętrznym studium.

Kroniki akaszy modlitwa – opinie – pdf za darmo – youtube

Dzięki ich radom i zachętom udało mi się pokonać przeciwności, które napotkałem. Przez cały ten czas cennie przyswajałem sobie ich nauki, nie ujawniając ich, i świadomie stosowałem je w życiu codziennym. Kilka razy dali mi znać, za pośrednictwem medium, że nadszedł czas, abym pracował z moimi bliźnimi. Odpowiedziałem: «Ja, który mam tak wiele przeszkód» i kontynuowałem naukę razem z nimi.

Ponad dwadzieścia lat temu Przebudzeni powiedzieli mi, że mogę czytać zapisy akaszyczne, nie wiedziałem, co to jest. Trochę czasu zajęło mi poznanie Biblioteki Natury, w której wszystko jest zapisane bardzo szczegółowo, od Stworzenia do nieskończoności. Dziś wyznaję, że korzystałem z tego banku danych w całkowitej niewiedzy, fakty pojawiały się bez mojej wiedzy, spotykałem coraz więcej osób w trudnej sytuacji, ofiarowywałem im anonimowo to, co otrzymałem. Pewnego dnia zaproponowano mi książkę na temat zapisów akaszycznych. Wiedziałem, że nadszedł czas, aby się ujawnić.

Okazja do zrealizowania tego nowego eksperymentu nadarzyła się dzięki mojej przyjaciółce, która przeżywała poważny kryzys. Powiedziałem do niej: «Jeśli chcesz, mogę poprosić Akaszę o nauki, które pomogą ci znaleźć rozwiązanie twojej sytuacji.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí