Darmowy kosmogram urodzeniowy – horoskop – domy – era astrologii – interpretacja

0

Jaka jest różnica między horoskopem a kosmogramem? – Jest to ten sam kosmogram, ale uwzględnia miejsce urodzenia (patrz domy astrologiczne). Horoskop określa, jak na planie materialnym (na Ziemi) możesz zrealizować swój program, zrealizować swój potencjał, jakie sfery będą dla ciebie ważne, a jakie drugorzędne.

Domy astrologiczne to pewne obszary przestrzeni w stosunku do horyzontu i południka niebieskiego oraz odcinki ekliptyki, które znajdują się w tych obszarach przestrzeni. Domy astrologiczne pokazują orientację ekliptyki z pobliskimi gwiazdami w stosunku do horyzontu i południka w danym czasie i w danym punkcie geograficznym.

Domy w horoskopie, podobnie jak znaki zodiaku, reprezentują zasadę dwunastokątnego podziału koła. Domy odzwierciedlają obrót Ziemi wokół jej osi i są określane przez astrologię, która stosuje około 36 vegvisir systemów do tworzenia domów. W tym przykładzie użyto tabeli Koch.

Darmowy kosmogram urodzeniowy – horoskop – domy – era astrologii

Domy w horoskopie – to 12 sfer życia. Mogą one mieć różną długość i zajmować więcej niż jeden znak zodiaku. W tym przypadku w różnych okresach życia można nabyć cechy charakteru Darmowy kosmogram urodzeniowy horoskop domy era astrologii zgodne z zodiakiem.

Jeśli przyjmiemy, że długość domu odpowiada długości życia, to widzimy następującą sytuację: każda sfera życia (dom) dzieli się na 3 części i ma swoje astrologiczne znaczenie. Planety domu są zawsze silniejsze niż sam znak, to one określają motywację do działania. Powiązania między domami a planetami znajdującymi się w różnych regionach wskazują, w jakich obszarach mogą wystąpić wydarzenia.

Ascendent (ASC) (punkt wyjścia era astrologii kosmogram urodzeniowy domy horoskopu – pierwszy oddech w chwili urodzenia) pokazuje Twoje nastawienie do życia, Twoje reakcje na otoczenie. Określa twój wygląd i cechy osobiste, sposób, w jaki postrzegają cię inni. Ty postrzegasz siebie zgodnie ze znakiem słonecznym (Twoje Słońce jest w Wodniku), ale osoby z Twojego otoczenia widzą Cię zgodnie ze znakiem, w którym znajduje się Twój ASC – Lew. Darmowy kosmogram urodzeniowy - horoskop - domy - era astrologii

Lew Ascendent
Twoja osobista ekspresja, twoje osobiste spełnienie, twoje osobiste osiągnięcia zajmują cię bardziej niż cokolwiek innego. Czujesz, że jeśli na swoim stanowisku zrobisz wszystko w najlepszy możliwy sposób, to wszystko inne samo Darmowy kosmogram urodzeniowy era astrologii się o siebie zatroszczy.

Kosmogram urodzeniowy interpretacja – kalkulator – oblicz

Lubisz robić wrażenie, chcesz być postrzegany jako osoba wyjątkowa. Sam jesteś urodzonym przywódcą i nie lubisz słuchać instrukcji od innych. Powinieneś mieć coś własnego, jakiś twórczy projekt, przedsięwzięcie, a nawet coś szczególnego w gospodarstwie domowym, w którym będziesz mógł rozwijać i realizować swoje pragnienia z własnego punktu widzenia. Świadome zachowanie, godność, otwartość, potrzeba szacunku, uznania, poszanowanie przyrody, tworzenie luksusowego środowiska życia.

Czujesz się głęboko urażony, gdy ktoś cię upokarza lub zawstydza. Rzadko dochodzi do konfrontacji z agresorem – jest się zbyt dumnym, by to zrobić, ale traci się miłość i szacunek do niego. Nie lubisz Kosmogram urodzeniowy interpretacja kalkulator oblicz małostkowości i nie znosisz być popychany i ignorowany. Podziwiasz osoby, które są tak silne jak Ty. Z tymi, z którymi się zaprzyjaźnisz

Jesteś hojny i odważny, a ludzie często przychodzą do Ciebie po wsparcie i aprobatę. Zawsze dbasz o swoją «najlepszą twarz» i rzadko pozwalasz, by inni postrzegali Cię jako osobę twardą, bez serca lub wrażliwą. Masz bardzo silną potrzebę miłości, jesteś niezwykle szczery, lojalny i gotowy zrobić wszystko, aby uszczęśliwić tych, których kochasz. Jesteś bardzo hojny i szczodry, ale kalkulator Kosmogram urodzeniowy oblicz twoje dary nigdy nie są anonimowe – oczekujesz, że zostaną zauważone i docenione.

Oczekujesz od swoich bliskich takiej samej niezwykłej lojalności jak od siebie. Jednak często trudno jest ci współpracować z ludźmi, którzy są tak silni jak ty, ponieważ trudno jest ci z nimi współdziałać i dzielić się mocą.

Kosmogram urodzeniowy online – program – za darmo

Osiągasz samorealizację poprzez pomaganie innym (pomoc humanitarna, uzdrawianie, doradztwo). Pomaganie bliskim poprzez zakup nieruchomości. Umiejętność nadawania życia projektom, zdolność do Kosmogram urodzeniowy online program za darmo przewodzenia, współpracy i komunikacji. Można z zapałem i determinacją dążyć do celu, nie obawiając się pracy. Charakterystyczna jest odwaga w niebezpieczeństwie, cierpliwe znoszenie bólu.

Rozwój zawodowy, partnerzy biznesowi, wyższe wykształcenie, podróże na duże odległości i przeprowadzki, wszystko, co wiąże się z zagranicą. Charakterystyczne jest żywiołowe i pragmatyczne podejście do wszystkich przedsięwzięć.

Możesz mieć niezwykły dar wpływania na innych i sam możesz być pod silnym wpływem potężnych i wpływowych ludzi, których naśladujesz. W pozytywnym aspekcie możesz być nosicielem siły, która prowadzi do zmian, wzrostu i uzdrowienia świata.

Zdolność i potrzeba regeneracji dzięki wewnętrznym źródłom energii. Dbają o swoje zdrowie, ale muszą pamiętać, że program za darmo Kosmogram urodzeniowy online ciało służy umysłowi, a nie odwrotnie. Silna potrzeba zmiany, możliwa zmiana miejsca zamieszkania. Więcej jest relacji biznesowych z partnerami niż ze zmysłowymi i bardzo utalentowanymi dziećmi.

Kosmogram urodzeniowy online - program - za darmo

Korzyści materialne wynikają z lukratywnego małżeństwa, doradztwa, dobrze płatnych stanowisk, lukratywnych umów z partnerami i szerokiej współpracy ze społeczeństwem. Często sposób zarabiania na życie jest związany z działalnością prawną, negocjacjami, umowami i rozwiązywaniem konfliktów.

Dochody od partnera w małżeństwie lub w działalności gospodarczej, a także z tytułu współpracy, współautorstwa. Podróże zagraniczne i kontakty z obcokrajowcami często przynoszą dobre dochody. Ludzie z Twojego otoczenia odgrywają ważną rolę w rozwiązywaniu problemów związanych z Twoim bezpieczeństwem materialnym i finansowym.

Charakteryzuje się jasnym i systematycznym podejściem do pieniędzy, kont bankowych, brakiem awanturnictwa w program za darmo Kosmogram urodzeniowy online sprawach pieniężnych. Wszystko jest inteligentnie zaplanowane pod względem dochodów, odżywiania, zdrowia i leczenia. W przypadku manifestacji swoich zdolności, w dziedzinie handlu lub prawa, rady mogą być korzystne.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí