kolory aury – fioletowa – zielona – biała – brazowa – niebieska – co oznacza

0

Fizyka kwantowa jasno i jednoznacznie ustaliła, że ​​wszystkie ciała we wszechświecie, zwłaszcza żywe, emitują pewien poziom energii, który można zmierzyć i określić ilościowo. Metodą obserwacji pól energetycznych, która stała się już klasykiem, jest fotografia cyrylicą. Poznaj dzisiaj kolory aury i ich znaczenie, jaki na przykład różowy kolor aury jest, a jaki złota aura. Znaczenia kolorów aury, tego się dowiedz.

Aby być dobrym interpretatorem barw i odcieni tworzących ludzką aurę, konieczny jest gruntowny trening intuicji. Każdy kolor ma swoją własną charakterystykę, ale różne odcienie tego samego koloru wprowadzają nowe wartości interpretacyjne. Należy zwrócić uwagę na kształt, objętość, intensywność i położenie kolorów w polu aurycznym.

kolory aury – człowieka – fioletowa – zielona

Możemy krótko opisać biomagnetyzm naszych ciał, czyli aura człowieka kolory w następujący sposób: w ludzkim ciele mózg działa jak potężny akumulator zasilany przez przewód pokarmowy, mający jako przewodniki elektryczne nerwy, meridiany i kanały energetyczne. Najlepsze wibracje ma fioletowa aura, indygo.

kolory aury - człowieka - fioletowa - zielonaZa pośrednictwem pokarmu wchłanianego w jelicie cienkim i okrężnicy do organizmu wprowadzane są minerały, które w wyniku procesów elektrolizy chemicznej wytwarzają energię elektryczną w mózgu. Rozprasza go przez układ nerwowy, aby koordynować wszystkie funkcje organizmu.

Gdy energia przepływa przez ścieżki nerwowe aura człowieka kolory ma różne, wokół ciała pojawia się i rozwija pole magnetyczne. Jeśli narządy zaangażowane w ten złożony obwód nie działają z optymalną wydajnością, wówczas potencjał elektryczny mózgu spada, co ma niekorzystne konsekwencje w biopolu człowieka.

Ze względu na to, że w ciele fizycznym podstawowymi kanałami energetycznymi są drogi nerwowe, krew, kręgosłup i meridiany oraz subtelne kanały bioenergetyczne biegną równolegle, co wiąże się z tym, że magnetyzm rozwija się prostopadle do odległości impulsów energetycznych, indukowane są impulsy i wzajemnie wzmocnione. Efektem tego działania jest powiększenie i wzmocnienie własnego pola bioelektromagnetycznego. Absolutnie konieczne jest, aby te prądy energetyczne były w fazie i harmonii, aby można było utrzymać proces indukcji i wzmacniania.

kolory aury – biała – czarna – co oznacza

Intensywność myśli i emocji lub uczuć, stan zdrowia fizycznego, psychicznego lub emocjonalnego, wszystko to determinuje wielkość aury, wyrazistość kolorów i jej jednolitość. Ludzka aura kurczy się lub rozszerza w zależności od wpływów środowiska. W przypadku choroby, strachu czy szoku emocjonalnego aura wokół ciała zaciska się, a w sprzyjających sytuacjach rozszerza się (kiedy słuchamy muzyki lub pracujemy z misą tybetańską ).

Jak każde zjawisko, które się manifestuje, ludzka aura również podlega osobistej woli, możemy nauczyć się jak się oczyszczać i rozszerzać aurę. Powstaje wokół płodu w macicy, a jego kolory są jasne po urodzeniu, zmieniając się zgodnie z duchową ewolucją człowieka.

Aura może być jasna lub matowa, węższa lub węższa w ciele lub szersza, wielokolorowa, lub też pewien kolor może utrzymywać się na całej powierzchni, zaburzony lub spokojny, nakrapiany lub czysty.

kolory aury - biała - czarna - co oznacza

Kolory spotykane w aurze są podstawowymi kolorami podstawowymi: czerwonym, żółtym i niebieskim, a z ich kombinacji uzyskuje się inne widmowe odcienie zwane kolorami wtórnymi; czerwony + żółty = pomarańczowy; żółty + niebieski = zielony; niebieski + czerwony = aura fioletowa.

kolory aury – niebieska – różowa – zielona

Różne kolory odzwierciedlają różne postawy, reakcje i rodzaje energii. Podstawowe kolory wskazują pochodzenie osoby, a co oznacza różowa aura? Pastelowe odcienie wskazują na stopień duchowości. Kolory aury bliższe ciału fizycznemu w większości odzwierciedlają stan i energie fizyczne, a te zewnętrzne odzwierciedlają energie emocjonalne, mentalne i duchowe.

Im jaśniejsze i lepiej zdefiniowane kolory, tym bardziej zrównoważona jest aura. Intensywne i jasne kolory wskazują na wysoki poziom energii. Aura fioletowa często zmienia swoje kolory najbliżej ciała fizycznego nawet w ciągu jednego dnia. Zmienia się z biegiem lat, ale może zachować dominujący odcień przez całe życie.

Biały – kolor oczyszczenia, biała aura co oznacza? Białe światło to optymalnie rozłożona mieszanina wszystkich kolorów widzialnego spektrum. Biel reprezentuje absolutną obecność światła. Samowystarczalna biel w aurze wskazuje na wysoki stan oczyszczenia, wyćwiczoną i zintegrowaną zdolność do przekraczania świata materialnego w poszukiwaniu prawdy i Światła brazowa aura.

kolory aury – czerwona –  złota – co oznacza

Czarny, czarna aura – kolor braku równowagi lub ochrony. O czerni można powiedzieć, że pojawia się ona pod nieobecność światła, ale to właśnie kolor wywołuje najwięcej dyskusji, gdy chodzi o widmo aury. Nie jest regułą, że pojawienie się czarnej aury w aurze może oznaczać chorobę, śmierć lub brak dobroci, piękna lub nierównowagi jak brazowa aura.

kolory aury - czerwona -  złota - co oznacza

Czarny, czarna aura może być również kolorem ochronnym, który działa jak tarcza przed zewnętrznymi energiami i może odzwierciedlać stan samoobrony lub to, że dana osoba ma tajemnice. Czerń może również wskazywać na poważny brak równowagi w noesowych, mentalnych lub emocjonalnych ciałach, brak równowagi, który objawia się somatyzacją w ciele fizycznym, odcienie czerni wskazują na dotknięte obszary poprzez lokalizowanie plam w aurze, a czerwona aura co oznacza?

Zobacz zielony kolor aury teraz. Zielony – kolor uzdrowienia. aura zielona to kolor neutralny, pośredniczący między ciepłem a chłodem, intensywnie kojący, głęboko ludzki. Zieleń odświeża, regeneruje, łagodzi, chłodzi i tonizuje. Otacza, wyraża dobroć, miłość, radość i obfitość, wiarę i uzdrowienie.

Uzdrawiający kolor, aura zielona, w przypadku dotknięcia stymuluje regenerację tkanek. Co oznacza zielona aura z odcieniem niebieskiego, a co oznacza niebieska aura w spektrum aury wskazuje na osobę, która ma utajone moce lecznicze lub jest aktywowana i używana.

Czerwony – kolor mocy. Czerwień jest podstawowym symbolem życia o szczególnej sile dynamizującej. To kolor mocy, ognia i pierwotnej siły twórczej. To kolor wpływa na układ krążenia organizmu. Czysta i jaskrawa czerwień zachęca, pobudza, pobudza, pobudza do działania, wyraża siłę impulsu, dynamizm, młodość, zdrowie i witalność.

Wiśniowy, purpurowy, szkarłatny wyraża przepych, wielkość i wzniosłość. Jaskrawa czerwień wyraża porywczość, namiętność i ogniste uczucia, niepohamowaną radość zmartwień. Kiedy czerwień jest blada, a nie jasna, osoba jest nerwowa i niestabilna, zbyt aktywna. Rozmycie koloru odzwierciedla pobudzenie, stan zapalny lub ewentualną nierównowagę. Może również odzwierciedlać nerwowość, napady złości, agresję, impulsywność lub podniecenie. Teraz już wiesz, co oznaczają kolory aury.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí