karty anielskie – spokój – przesłanie – znaki – anioły – opiekunowie

0

Zanim użyjesz swoich kart Aniołów, najpierw zechcesz poświęcić minutę na to czy karty anielskie są bezpieczne (poświęcić lub wyrównać je w celu duchowego przewodnictwa) talię. W celu konsekracji ksiąg zaleca się umieszczenie ksiąg na ołtarzu. Jeśli nie masz jeszcze ołtarza duchowego w swoim domu, nadszedł czas, aby rozważyć stworzenie w tym celu świętego ołtarza. W przeciwnym razie stwórz tymczasową świętą przestrzeń, aby oczyścić swoje nowe książki.

Poniżej znajdują się sugerowane kroki w dołączonej broszurze dotyczące konsekracji. Wyjmij darmowe karty anielskie z pudełka. Umieść karty na ołtarzu. Zapal kadzidło i zapal świecę . Zmów modlitwę dziękczynną do aniołów. Zrób wdech, weź głęboki oddech. Wyobraź sobie złote światło lasera w swoim kręgosłupie. Weź most i trzymaj go w dłoniach. Umieść intencję miłości w swoim sercu. Pozwól, aby twoja dobra rada anielska, pełna miłości intencja spłynęła z twojego serca przez lewą rękę na karty, które trzymasz.

karty anielskie – znaki – przesłanie – darmowe

Wydychaj, tchnij miłość w książki i pomyśl jak prosić anioły o pieniądze. Teraz, gdy twoje książki zostały poświęcone tej służbie, jesteś gotowy na otrzymanie rad od Archaniołów Atlantydy za pomocą swoich kart. Wykonaj poniższe czynności podczas obsługi kart i intuicyjnie wybieraj książki do przeczytania. Oczyść aurę wraz z himalajską lampą solną. Następnie poproś anioły o radę i dowiedz się jaki anioł jest moim opiekunem.

Potasuj karty z karta dnia anielska, manipulując nimi zakryte. Pokrój karty dwukrotnie, aby utworzyć trzy stosy. Wybierz wszystkie karty anielskie online i przetasuj po raz drugi a później tarot wylosuj karte i rozpocznij wróżba anielska.

karty anielskie - znaki - przesłanie - darmowePonownie pokrój książki na trzy stosy z karty anielskie wróżba. Zbierz wszystkie książki razem i wylosuj kartę anielską. Odwróć otwarte księgi na ołtarzu, wylosuj kartę tarota tak nie. Wybierz intuicyjnie trzy książki z wbudowanego pakietu do czytania. Zrób serce. Przeglądaj zdjęcia oczami, słuchaj przesłań anioła z otwartym sercem. Jak zrobić spotkanie serca w karty anielskie wylosuj. Wkładanie serca oznacza po prostu skanowanie książek lewą ręką (dłonie w dół). To działanie łączy twoje serce z intuicją.

Karty do rozprzestrzeniania się a karty anielskie znaczenie symboli. Trzy różne karty do gry są opisane w dołączonej broszurze, która nadaje znaczenie każdej z 44 kart aniołów. Tylko jedna książka jest wyciągana z paczki, gdy szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie. W celu dokonania przeglądu wpływów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości powstają trzy książki. Książka z dwunastoma lekturami jest używana, gdy chcesz zasięgnąć rady u wszystkich archaniołów.

karty anielskie – spokój – opiekunowie – czy karty anielskie są bezpieczne

Archanioł Gabriel anielski spokój, który jest scharakteryzowany jako Boski Posłaniec, jest reprezentowany na Kartach Wyroczni Aniołów Atlantydy za pomocą czterech kart:

 • Saldo
 • Błogosławieństwo
 • Łaska
 • Inspiracja

O Archaniele Gabrielu w karty aniołów. Pierścienie prowadzące i wizyjne. Gabriel może zostać wezwany do pomocy w podjęciu decyzji w obliczu dwóch różnych kierunków. A kiedy już wybierzesz ścieżkę swojej podróży, Gabriel wzmocni cię i da ci pewność, że będziesz podążać tą ścieżką. Gabriel nie tylko utoruje Ci drogę, aby ułatwić Ci podróż, ale także pomoże Ci pozbyć się emocjonalnego bagażu, którego się trzymasz, aby zmniejszyć ciężar Twojego serca podczas podróży do nowego miejsca.

Archanioł Hanea anielskie przesłanie, który jest określany jako „Święty Wojownik”, jest reprezentowany w karty z aniołami – Wyroczni Aniołów Atlantydy za pomocą czterech kart:

 • Odwaga
 • Nadzieja
 • Integralność
 • Wolaiła i witalność.

Archanioła Hanealus można wezwać, gdy magia aniołów i my – gdy tylko trochę poczujesz lub potrzebujesz wewnętrznej siły. Haneal pomoże Ci wspiąć się na najwyższą górę lub najbardziej skalisty teren. Znany również jako anielskie znaki Anael, Aniel, Omoel, Hamael i HanielArchanioł Jofiel, który jest określany jako „Święty Wyzwoliciel”, jest reprezentowany w księgach olimpijskich Anioła Atlantydy za pomocą czterech ksiąg:

 • Przebaczenie
 • Radość
 • Uwolnić się
 • Medytacja

karty anielskie – dobra rada – jak prosić anioły o pieniądze

O Archaniele Jofielu to jest anielska karta. Wesoły i zabawny z przesłania anielskie karty. Jophiel przypomina nam, abyśmy zwolnili tempo i nie naciskali na siebie tak mocno, że stracimy poczucie tego, kim jesteśmy i docenimy ludzi w naszym życiu, którzy są dla nas cenni. Jest to anioł świadomości, który może pomóc rozwikłać tajemnice głęboko w środku, aby ujawnić, kim naprawdę jesteś na poziomie duszy. Jophiel pomoże ci uwolnić się od światła i splunąć czystą wodą na kosmiczne lustro, aby je oczyścić, abyś mógł lepiej odzwierciedlić swoje prawdziwe ja z anioły karty anielskie.

karty anielskie - dobra rada - jak prosić anioły o pieniądze

Archanioł Metatron, który jest scharakteryzowany jako Profesor Supernalny, jest reprezentowany na Kartach Wyroczni Aniołów Atlantydy przez cztery karty:

 • Boska inteligencja
 • Łaska
 • cuda
 • Mądrość

O Archaniele Metatronie w przesłanie anielskie na każdy dzień. Krzyż aniołów i zapisy skryby akaszy. Metatron otrzymał zadanie utrzymania biblioteki Akashic. Mówi się, że Archanioł Metatron wita dusze przechodzące z ziemskiego życia do ducha. Metatron jako anioły opiekunowie jest agentem rezerwacji, który rejestruje nasze wejścia i wyjścia oraz śledzi nasze reinkarnacje i lekcje życia

karty anielskie – jaki anioł jest moim opiekunem – magia aniołów i my

Archanioł Michał, który jest scharakteryzowany jako kosmiczny przywódca, jest reprezentowany w księgach olimpijskich Atlantydy za pomocą czterech kart:

 • Rozkosz
 • jestem obecny
 • Transmutacja
 • Cierpliwość

O Archaniele Michale. Michael pomaga pracownikom zajmującym się oświetleniem oświetlać promienie światła na świecie. Poprowadzi cię do celu twojego życia, jeśli wezwiesz Go, aby pomógł ci go rozwiązać. Jego obecność jest bardzo wysoka, trudno nie zauważyć zmiany energii podczas wchodzenia w przestrzeń. Michael wesprze cię w każdym wysiłku, który wypływa z rozmyślnego serca i rozmyślnego działania. Jego wsparcie jest pełne miłości, ciekawe i niestrudzone.

karty anielskie - jaki anioł jest moim opiekunem - magia aniołów i myO Archaniele Rafaelu. Leczenie emocjonalne i fizyczne. Raphael pomaga w pracy uzdrowicieli, tych, którzy opiekują się ludźmi lub zwierzętami. Raphael można wezwać, gdy martwisz się o czyjeś zdrowie, po prostu poproś o szczególną opiekę i uzdrowienie. Ten archanioł może pomóc przyspieszyć leczenie i usunąć uporczywy ból emocjonalny z przeszłego bólu.Archanioł Raziel, który jest scharakteryzowany jako „Boskie Tajemnice”, jest reprezentowany w Księgach Wyroczni Aniołów Atlantydy przez cztery księgi:

 • imadło
 • Wiara
 • Intuicja
 • Wycofanie

O Archaniele Razielu. Strażnik w rada aniołów prawd uniwersalnych. Raziel jest dobrze poinformowanym bibliotekarzem wśród archaniołów. Możesz wezwać Archanioła Raziela, aby pełnił funkcję korepetytora w szkolnictwie wyższym, aby lepiej zrozumieć rodzaje aniołów, świetlista siła aniołów znaczenie kart, tajemnice fizyki kwantowej, astrologii, magii i innych materiałów ezoterycznych.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí