kambo – ceremonia – co to jest – deltorfina – biegunka totalna biologia

0

Oczyszczanie Kambo to uzdrawiający rytuał, który powstał w niektórych krajach Ameryki Południowej i jest jednym z najnowszych trendów zdrowotnych, które rozprzestrzeniają się w Internecie. „Ma swoje podstawy w medycynie ludowej lub rytuałach w niektórych plemionach Ameryki Południowej”.

Teraz można znaleźć osoby oferujące oczyszczanie z biegunka totalna biologia, a Kambo w naturalnych ośrodkach leczniczych w Stanach Zjednoczonych. Możesz nawet kupować produkty Kambo online. Zwolennicy twierdzą, że wywołuje reakcję immunologiczną, która może leczyć wiele różnych schorzeń, od uzależnienia, przez niepłodność, po raka.

kambo – ceremonia – biegunka totalna – biologia

Oto, co dzieje się podczas oczyszczania ceremonia Kambo. Podczas rytuału szaman wypala kilka powierzchownych dziur w skórze. Zazwyczaj kobiety palą się na nogach, aby promować płodność, podczas gdy mężczyźni na ramionach i klatce piersiowej, aby promować udane polowanie lub męskość, powiedział specjalista.

Następnie szaman dodaje do oparzenia Kambo – toksyny wyekstrahowane z pewnego rodzaju żaby – i pozostawia na około 15 minut. Niektórzy podczas ceremonii używają także lalki wudu. Następnie oparzenie to ułatwia organizmowi wchłanianie toksyn. Toksyna zawiera kilka różnych związków, które mogą powodować nudności, wymioty, biegunkę lub skurcze brzucha. Możesz również odczuwać podobne do opioidów uczucie złagodzenia lub euforii.

kambo - ceremonia - biegunka totalna - biologia

Czy oczyszczanie ceremonia Kambo działa, co to jest kambo? Podczas gdy oczyszczanie Kambo ma długą listę korzyści zdrowotnych, dr Kuhn się z tym nie zgadza. „Nie ma dowodów na poparcie jakichkolwiek korzyści terapeutycznych w przypadku jakiegokolwiek schorzenia. Okres. Koniec historii — powiedział.

kambo – co to jest – deltorfina

Co to jest kambo? jakie są efekty? Efekty oczyszczania Kambo nie utrzymują się długo, więc jest mało prawdopodobne, aby mogły wpłynąć na przewlekły stan zdrowia. To prawda, że ​​peptydy zawarte w toksynach wywołują odpowiedź farmakologiczną, ale nie ma badań potwierdzających deltorfina, czy przekłada się to na trwałe korzyści.

W medycynie zachodniej zalecenia dotyczące leczenia zawsze mówią, aby iść tam, gdzie dowody przemawiają za zastosowaniem określonej terapii w przypadku określonej choroby. „Nie ma to dowodów na poparcie korzystnego wykorzystania w jakichkolwiek stanach chorobowych” – powiedział Kuhn.

Oczyszczanie Kambo deltorfina może być ryzykowne. Tylko dlatego, że wydzieliny z żaby są naturalne, nie oznacza to, że są skuteczne ani bezpieczne. Należy wziąć pod uwagę kilka niepokojących czynników: Jaką dawkę otrzymujesz?

kambo - rapé - rytuał„Czy robisz pięć oparzeń i trzy machnięcia każdego oparzenia? Proces jest zmienny, więc reakcja na dawkę jest zmienna” – powiedział dr Kuhn. A żaba ma trzy różne gruczoły. Czy wszystkie wydzieliny zostały zebrane równo?

kambo – rapé – rytuał

Czy masz inne schorzenia z kambo ceremoni? Toksyny mogą rozszerzać naczynia krwionośne i przyspieszać tętno, przez co mogą wywołać zawał serca lub niebezpieczne rytmy serca . Jakie leki Pan przyjmuje? Nikt nie wie, jak toksyny mogą wchodzić w interakcje z twoimi lekami farmaceutycznymi. Przyznaje, że dla większości ludzi przeczyszczające i podobne do opioidów objawy oczyszczania nie stanowią problemu. Ale niesie ze sobą niebezpieczeństwa.

„To nie jest łagodne. Zdarzały się zgony – są rzadkie, ale nie do zera”

Oczyszczanie Kambo ceremoni może przynieść nieprzewidziane niebezpieczeństwa
Istnieje również nieoczekiwane ryzyko związane z oczyszczaniem Kambo żaba – przewodnienie. Dzieje się tak dlatego, że praktykujący Kambo na ogół każą ludziom pić dużo wody przed oczyszczaniem. Nadmiar wody może rozcieńczyć poziom elektrolitów. „Rzadkie, ale nie niemożliwe jest przesadzenie” – powiedział doktor.

I istnieje ryzyko finansowe rapé ceremonia, jeśli potrzebujesz opieki medycznej. Dr Kuhn wskazuje na jedną kobietę, która miała nudności i wymioty przez dłuższy czas po oczyszczeniu Kambo i poszła na oddział ratunkowy.

Jaki jest wynik końcowy? „Nie mogę polecić zwrócenia się do personelu niebędącego pracownikiem służby zdrowia w Stanach Zjednoczonych w celu uzyskania informacji na temat rapé ceremonia Kambo, chyba że ma on wieloletnie doświadczenie w obserwowaniu tego jako praktykujący w Ameryce Południowej” – powiedział dr Kuhn. „Jest to traktowanie kulturowe i prawdopodobnie powinno pozostać w jego kulturze i nie powinno być używane bez nadzoru, dopóki nie będziemy go lepiej rozumieć”.

kambo – szaman – znaczenie – żaba

Do czego ludzie go używają? Rdzenni mieszkańcy od wieków używali rytuał kambo do leczenia i oczyszczania organizmu poprzez wzmacnianie jego naturalnych mechanizmów obronnych i odpieranie pecha. Uważano również, że zwiększa wytrzymałość i umiejętności łowieckie.

kambo - szaman - znaczenie - żaba

W dzisiejszych czasach szamani i lekarze medycyny naturalnej nadal używają go do oczyszczania organizmu z toksyn, a także leczenia wielu schorzeń. Pomimo braku badań, zwolennicy rytuał kambo uważają, że może pomóc w wielu schorzeniach szaman znaczenie, w tym:

 • nałóg
 • choroba Alzheimera
 • lęk
 • rak
 • chroniczny ból
 • depresja
 • cukrzyca
 • zapalenie wątroby
 • HIV i AIDS
 • infekcje
 • bezpłodność
 • reumatyzm
 • warunki naczyniowe

Gdzie jest stosowany i jakie ma szaman znaczenie? Tradycyjnie kambo podawano w okolice barków. Współcześni praktycy często podają go na czakry , które są punktami energetycznymi w całym ciele. Jakie są efekty? Kambo powoduje szereg nieprzyjemnych skutków ubocznych. Pierwszym z nich jest zwykle uderzenie gorąca i zaczerwienienie twarzy.

Szybko pojawiają się inne efekty, w tym:

 • mdłości
 • wymioty
 • biegunka
 • ból brzucha
 • zawroty głowy
 • palpitacje serca
 • uczucie guzka w gardle
 • kłopoty z połykaniem
 • obrzęk ust, powiek lub twarzy
 • utrata kontroli nad pęcherzem

Objawy mogą mieć różne nasilenie i skutki też, na przykład, totalna biologia ból brzucha, czy totalna biologia goraczka i wymioty totalna biologia. Zwykle trwają od 5 do 30 minut , choć w rzadkich przypadkach mogą trwać nawet kilka godzin. Czy jest jakieś ryzyko? Wraz z intensywnymi i bardzo nieprzyjemnymi efektami, które są uważane za normalną część rytuału, żaba kambo wiąże się z kilkoma poważnymi skutkami i komplikacjami.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí