howlit niebieski – szlachetny – kamień – turkusowy – błękitny – właściwości

0

HOWLIT to hydroksylowany borokrzemian wapnia o twardości 3,5/6,5 w skali Mohsa, który krystalizuje w układzie jednoskośnym. Może być biała z szarym wzorem, podobnym do turkusowego , bezbarwna lub brązowa.

Po raz pierwszy został opisany jako borokrzemian w 1868 roku przez kanadyjskiego chemika, geologa i mineraloga Henry’ego Howa, zwanego później Howlitem ., po jego imieniu. Howlit zwykle formuje się w zwarte masy, rzadko tworząc kryształy. Tak więc w przypadku mas zwartych twardość wynosi 3,5, a w przypadku kryształów twardość 6,5 w skali Mohsa. Po raz pierwszy odkryto go w Nowej Szkocji w Kanadzie, ale złoża Howlita znajdują się również w innych częściach Kanady, Boliwii, Niemiec, Meksyku, Serbii, Słowacji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

howlit niebieski – błękitny – kamień szlachetny

Na rynku dostępne są odmiany Howlit Blue, Howlit Green lub Howlit Red, ale to tylko kawałki malowanego Howlit White. Również wiele turkusowych okazów znalezionych na rynku to fragmenty malowanego Howlita, ale warto zadać sobie pytanie: Czy podobnie jak czarny turmalin ma przeciwwskazania? Howlit błękitny kamień szlachetny ma energię, która niemal natychmiast uspokaja, usuwa stres, niepokój i pomaga uspokoić nadmierną złość i temperamenty wulkaniczne.

Poza tym, że bardzo dobrze działa na nasz stan wyciszenia, Howlit jest zalecanym kamieniem do noszenia zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z osobami o agresywnym nastawieniu, energicznymi wampirami czy negatywistami. Howlit ma właściwość uspokajania duchów i przyciągania atmosfery, w której wewnętrzny ogień może być używany do celów konstruktywnych, a nie destrukcyjnych.

howlit niebieski - błękitny - kamień szlachetnyHowlit błękitny kamień szlachetny to minerał, który w swoim charakterystycznym stylu uczy nas lekcji cierpliwości. Kiedy sytuacje, przez które przechodzimy, wydają się nie mieć końca, z Howlitem znajdziemy niezbędną cierpliwość, aby spojrzeć na sprawy z innej perspektywy, aby zrozumieć prawdziwy cel tych sytuacji. Kiedy umysł i serce są spokojne, zaczynają pojawiać się rozwiązania dla wszystkich problemów, a nie inne problemy istniejących problemów.

Howlite jest znany jako jeden z najlepszych sojuszników w walce z bezsennością. Kiedy mamy kłopoty ze snem, howlit kamień właściwości umieszczony pod poduszką lub trzymany w dłoni może działać jak pigułka nasenna. Poza tym, że pomaga nam stosunkowo szybko zasnąć, poprawia się jakość snu, a sny nabierają jeszcze większego znaczenia. Jest to minerał, który działa na czakrę trzeciego oka i czakrę korony, dzięki czemu poczujemy się czysto na spokojny sen.

howlit niebieski – kamień – właściwości

Efektem, jaki howlit kamień właściwości wywiera na czakrę korony, jest aktywacja wielkiego pragnienia wiedzy. Ze względu na tę właściwość jest kamieniem polecanym uczniom / studentom / praktykantom, tym, którzy są na początku drogi i z dnia na dzień odkrywają coraz więcej świata. To kamień, który poprawia pamięć oraz wzmaga inspirację i kreatywność. Jest to również doskonały minerał dla tych, którzy często zostawiają na jutro to, co mogliby zrobić dzisiaj, dając im ten energetyczny postęp, aby dokończyć to, co zaczęli.

Efektem Howlita podczas medytacji jest uspokojenie umysłu, odprężenie i ułatwienie dostępu do tej spokojnej wewnętrznej świadomości. Ten stan stworzony przez Howlita w delikatny sposób rozszerza świadomość, czyniąc te wewnętrzne wtargnięcia prawdziwymi doświadczeniami, w wyniku których możemy osiągnąć najwyższe poziomy świadomości.

howlit niebieski - kamień - właściwości

Jego wpływ na czakrę trzeciego oka stymuluje głęboką mądrość, a jego wibracja ma moc usuwania myśli, które próbują nas wydostać z tego stanu. Umieszczony na trzecim oku howlit niebieski właściwości może usunąć falę między płaszczyzną fizyczną a innymi niewidocznymi płaszczyznami. Ta właściwość pomaga nam łatwiej znaleźć własną duchową ścieżkę, a nawet uzyskać dostęp do poprzednich wcieleń.

howlit niebieski – turkusowy – howliy

Howlit turkusowy pomaga nam łatwo połączyć się z wymiarami duchowymi, pozwala nam zharmonizować się z nimi i przygotowuje nasze umysły na odbiór intuicji. Jest to kamień, który wspomaga podróże pozaustrojowe i dostęp do poprzednich wcieleń. Skupienie się na kawałku Howlita z łatwością przenosi nas do innej epoki czy wymiaru. Umieszczony na trzecim oku zapewnia dostęp do wspomnień z poprzednich wcieleń, w tym ze stanu pośredniego i wymiarów duchowych.

Howlit turkusowy pomaga uspokoić stan nerwowy i jest niezwykle przydatny dla osób, które mają problemy w związkach. Niebieskie kamienie szlachetne mają zdolność łagodzenia stresu, zwłaszcza gdy jesteśmy źli z powodu okoliczności naszego związku. Jego energia pomaga nam powiedzieć dokładnie to, co myślimy, ale w spokojny sposób, który będzie miał konstruktywny cel. Jest to kamień, który pomaga obojgu partnerom łatwiej przejść przez trudne sytuacje, zwłaszcza gdy istnieją różne punkty widzenia.

Relacje nie zawsze są łatwe, ale energia tego kamienia zamienia się w sprzeczną dyskusję. Jednocześnie, jeśli te sprzeczne dyskusje są częścią naszej codziennej rutyny, howliy pomaga nam uświadomić sobie, czy związek, w którym jesteśmy, jest tym, czego potrzebujemy, czy też jest zbyt toksyczny i niezdrowy i musimy z nim zerwać.

howlit niebieski – jasnoniebieski – szlachetny  – półszlachetne

howlit niebieski - jasnoniebieski - szlachetny  - półszlachetneEmocjonalnie niebieskie kamienie półszlachetne takie jak Howlit uspokaja silne emocje, zwłaszcza te, których przyczyną były poprzednie życia. Ma moc przełamywania więzów, które łączą emocje z przeszłości i katalizatory obecnego życia. Z psychologicznego punktu widzenia howliy pomaga wyeliminować gniew i kontrolowany gniew. Mentalnie niebieski kamień szlachetny promuje spokojną i logiczną komunikację, poprawia pamięć i pobudza pragnienie wiedzy.

Howlit jasnoniebieski kamień szlachetny energetycznie pomaga leczyć bezsenność. Wspomaga równoważenie poziomu wapnia w organizmie, pomagając zębom, ogólnie kościom, stawom i tkankom miękkim. Jego energia pomaga złagodzić ból spowodowany reumatyzmem i zapaleniem stawów, ale także przyspieszyć gojenie zwichniętych stawów czy złamań kości.

Można go trzymać w dłoni lub umieścić na dotkniętym obszarze. W czasie snu można go umieścić pod poduszką, na stoliku nocnym lub trzymać w dłoni. W przypadku par, w których oboje partnerzy budzą się rano w złym humorze, dla snu jak najlepszej jakości, który świetnie wpływa na poranny nastrój i nastrój przez cały dzień, mogą pod łóżkiem umieścić kawałek/kawałki Howlita . Noszony w kieszeni lub na szyi, chłonie własną złość, ale także to, co jest skierowane do nas.

DEJA UNA RESPUESTA

Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aquí